owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki, to piękny i bardzo mądry pies. Zwykle są to zwierzęta bardzo spokojne, jednak potrafią użyć swoich mocnych szczęk i pokazać, gdzie jest miejsce tego, który im podpadł. Tak właśnie było w tym przypadku, kiedy to pewien mężczyzna wraz ze swoimi kolegami postanowił urządzić sobie z dwóch wilczurów żywe cele.

Owczarek niemiecki jest naprawdę łagodnym psem, ale jeśli poczują się zagrożone, może stać się wszystko. Zobaczcie jak zakończył się atak tego mężczyzny na dwa psiaki tej rasy. Karma szybko do niego wróciła.

Owczarek niemiecki zostaje zaatakowany

Sadystów jest na tym świecie naprawdę bardzo dużo. Niestety prawo dotyczące ochrony zwierząt, należałoby zaostrzyć na całym świecie. Przepisy wciąż są zbyt łaskawe dla zwyrodnialców. I obawiam się, że dopóki nie zostaną zmienione, to sadyści i zwyrodnialcy nadal będą obecni w naszym świecie. Jakiś czas temu w serwisie Youtube zaczął krążyć filmik przedstawiający nagranie, na którym widać jak grupka mężczyzn rzuca w psy rasy owczarek niemiecki czymś ciężkim. Okazuje się, że są to cegły. Film pokazuje także, że to mężczyźni pierwsi zaatakowali zwierzęta.

Czytaj także: Bezdomny pies miał zostać zabity, znalazł dom. Jego reakcja wyciska łzy z oczu

Uliczny obserwator nagrywa przypadkiem zwyrodnialca rzucającego cegłami w owczarki niemieckie

Zdaniem niektórych byłoby to z pewnością zabawne doświadczenie, kiedy cegła uderzy w psa na tyle mocno, by go zabić. Pewien uliczny obserwator zarejestrował przypadkiem kamerą, jak mężczyzna rzucał cegłami w psy rasy owczarek niemiecki. Z początku zwierzęta nic sobie z tego nie robiły i szły dalej ze swoim właścicielem.