owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki widoczny na nagraniu boi się podążającego za nim mężczyzny. Możliwe, że wyczuwa jakie ma zamiary wobec niego lub oprawca dopuścił się takiego czynu nie po raz pierwszy. Niestety nie udało się mężczyzny zidentyfikować, dlatego TOZ Katowice prosi o pomoc. Tym bardziej ta sytuacja boli, że owczarek niemiecki jest niepełnosprawny. 

Owczarek niemiecki został wykorzystany, jest niepełnosprawny

Owczarek niemiecki został przeraźliwie skrzywdzony. Katowickie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami umieściło w sieci alarmujące nagranie. Widać na nim psa i niestety niezidentyfikowanego człowieka. Widać też, jakich czynów mężczyzna dopuszcza się na zwierzęciu. Obecnie trwają jego poszukiwania. 

Mężczyzna widoczny na nagraniu podąża za czworonogiem. Można zauważyć na nagraniu, że zwierzak boi się człowieka i próbuje przed nim uciec, niestety teren jest zamknięty i w końcu udaje się oprawcy go złapać. Wtedy też widać na filmie jego lubieżne i bestialskie zachowanie. TOZ Katowice bardzo prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy. 

Owczarek niemiecki został zgwałcony na swojej posesji

Organizacja otrzymała w dniu dzisiejszym zgłoszenie, że o godzinie 22:30 na jedną z posesji na pograniczu Katowic i Mysłowic wtargnął nieznany mężczyzna. Zrobił to w celu wykorzystania seksualnie zwierzęcia. Widać także, że był pod znacznym wpływem alkoholu. Jak napisała fundacja, strach pomyśleć, co by się stało, gdyby alkohol nie uniemożliwiał mu normalnego stania na nogach.