Owczarek niemiecki widoczny na nagraniu boi się podążającego za nim mężczyzny. Możliwe, że wyczuwa jakie ma zamiary wobec niego lub oprawca dopuścił się takiego czynu nie po raz pierwszy. Niestety nie udało się mężczyzny zidentyfikować, dlatego TOZ Katowice prosi o pomoc. Tym bardziej ta sytuacja boli, że owczarek niemiecki jest niepełnosprawny. 

Owczarek niemiecki został wykorzystany, jest niepełnosprawny

Owczarek niemiecki został przeraźliwie skrzywdzony. Katowickie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami umieściło w sieci alarmujące nagranie. Widać na nim psa i niestety niezidentyfikowanego człowieka. Widać też, jakich czynów mężczyzna dopuszcza się na zwierzęciu. Obecnie trwają jego poszukiwania. 

Mężczyzna widoczny na nagraniu podąża za czworonogiem. Można zauważyć na nagraniu, że zwierzak boi się człowieka i próbuje przed nim uciec, niestety teren jest zamknięty i w końcu udaje się oprawcy go złapać. Wtedy też widać na filmie jego lubieżne i bestialskie zachowanie. TOZ Katowice bardzo prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy. 

Owczarek niemiecki został zgwałcony na swojej posesji

Organizacja otrzymała w dniu dzisiejszym zgłoszenie, że o godzinie 22:30 na jedną z posesji na pograniczu Katowic i Mysłowic wtargnął nieznany mężczyzna. Zrobił to w celu wykorzystania seksualnie zwierzęcia. Widać także, że był pod znacznym wpływem alkoholu. Jak napisała fundacja, strach pomyśleć, co by się stało, gdyby alkohol nie uniemożliwiał mu normalnego stania na nogach.

TOZ Katowice poinformował o tej sytuacji na swoim profilu, ale portal Facebook uznał, że film zawiera nieodpowiednie treści i został usunięty. W sieci film pojawił się ponownie, ale jest zrzutem ze z Facebooka Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Nagranie jest załączone poniżej. Dla nas jednak najgorszym jest to, że mężczyzna wykorzystał uległość i niepełnosprawność psa

Zoofilia jest w Polsce nielegalna, ale co za nią grozi?

Tym bardziej smutne jest fakt, że owczarek niemiecki, który został bestialsko skrzywdzony, jest całkowicie niewidomy. Nie jest jednak wiadome, czy oprawca o tym wiedział. 

Zoofilia według polskiego prawa jest uznawana za przestępstwo. Już samo posiadanie treści zoofilskich czy ich rozsyłanie jest karalne. Grozi za to od 6 miesięcy do 8 lat. Podobnie jak w przypadku pedofilii. 

Mamy jednak nadzieję, że z waszą pomogą uda się go zidentyfikować i spowodować, żeby odpowiedział za to piekło, które zgotował bezbronnemu, niepełnosprawnemu psu. 

owczarek niemiecki

Zobacz także:

  1. Staruszek zrobił coś niesamowitego dla bezpańskiego psa! Film robi furorę w sieci
  2. Śmiertelne niebezpieczeństwo czyha na nasze psy w trawie. Uważajcie na to
  3. Mały kociak został wyrzucony przez okno za karę. Powód jest bulwersujący