owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki o imieniu Rocco trafił do schroniska. Jednak zachowanie zwierzaka wskazywało, że jest to ostatnie miejsce, gdzie chce przebywać. Zresztą każdy pies w schronisku jest smutny i przygnębiony. Jednak to, co zaczął robić owczarek niemiecki, rozerwało serca wszystkich na drobne kawałeczki. Jednak z wolontariuszem postanowiła to nagrać, a film umieściła w sieci. 

Owczarek niemiecki jest psem niezwykle mocno przywiązującym się do rodziny. Cechuje się oddaniem i wiernością, a na dodatek jest bardzo inteligentny i szybko się uczy. Jest idealnym psem dla dzieci, ale także singli, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Ma dużą umiejętność dostosowania się do warunków życia. Niestety ten psiak nie miał tyle szczęścia, co niektóre. 

Owczarek niemiecki został porzucony, w schronisku zaczął płakać

3-letni owczarek niemiecki trafił do schroniskowego boksu. Widać po nim było, że jest przerażony i sparaliżowany zaistniałą sytuacją. Po jego oczach widać było smutek i niewyobrażalny strach. Pies był całkowicie zdezorientowany i nie rozumiał czemu jest tu, a nie w domu ze swoją rodziną. 

Jedna z kobiet, która odwiedzała regularnie schronisko jako wolontariuszka, postanowiła nagrać rozpaczliwy płacz czworonoga, mając nadzieję, że w ten sposób psiak szybciej znajdzie dom. Okazało się to genialnym pomysłem. Nagranie z lamentującym psiakiem zobaczyła Preethi Pillaipakka, która jest członkiem fundacji DFW German Shepherd Rescue. Poniżej znajdziecie filmik, na który natknęła się kobieta. Ostrzegamy, pęknie wam serce.