owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki o imieniu Lucci od zawsze był niezwykle odważnym psiakiem. Ludzie zresztą od dawna korzystają z pomocy zwierząt, zwłaszcza psów, które są niezwykle oddane. Psy wpierają nas w wielu zadaniach i doskonale spełniają powierzone im obowiązki. Tak też czynił przez większość swojego życia ten psiak. 

Owczarek niemiecki to psiak niezwykle zrównoważony, stabilny, lojalny i oddany. Dlatego też najczęściej są szkolone, jako psy towarzyszące oraz pomagające naprawdę w trudnych zadaniach. Są niezwykle pojętne i bardzo szybko się uczą. Lucci jest tego świetnym przykładem. Poznajcie jego historię. Wyciśnie z waszych oczu łzy. 

Owczarek niemiecki Lucci – niezwykle posłuszny pies

Lucci od małego był wyjątkowo posłusznym psem, lubiącym pracę z ludźmi. Kiedy dostrzeżono jej potencjał i zamiłowanie do współpracy, trafiła do korpusu piechoty morskiej w Stanach Zjednoczonych. Wyszkolono ją na psa wyszukującego materiały wybuchowe, broń i amunicję.

Opiekunem suni przez 5 lat był sierżant Chris Willingham, który bardzo się z nią zżył, ale dostał rozkaz przenosin, a pies musiał zostać w rodzimej jednostce, oddał ją pod opiekę kaprala Juana Rodrigueza. Wtedy też doszło do tego tragicznego wypadku.