Pensylwania
Pensylwania: trzech mężczyzn podejrzanych o seksualne wykorzystywanie ponad 1400 zwierząt

Pensylwania. Trzech mężczyzn prowadziło wspólnie firmę. Na terenie ich gospodarstwa przebywało blisko półtora tysiąca zwierząt – od psów, przez krowy, po konie. Niestety okazało się, że firma była najprawdopodobniej przykrywką dla bestialskich procederów, do których tam dochodziło. Policję o wszystkim poinformował 16-latek mieszkający z mężczyznami. 

Pensylwania: trzech mężczyzn wykorzystywało brutalnie zwierzęta

Pensylwania. Trzech Mężczyzn zostało aresztowany. Są podejrzani o seksualne wykorzystywanie zwierząt. Swoje ekscesy rejestrowali na filmach. 

Terry W., Matther B i Marc M. wspólnie prowadzili firmę. Zostali aresztowani po tym, jak 16-latek mieszkający z mężczyznami obciążył ich zeznaniami, które świadczą o tym, że mężczyźni brutalnie wykorzystywali zwierzęta w celach seksualnych. Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu, przeszukali dokładnie teren farmy. Znaleźli na niej kilkadziesiąt, jak nie setki nagrań z bestialskimi ekscesami zoofilów. 

Ustalili także, że mężczyźni nie dopuszczali się czynności seksualnych z 16-latkiem mieszkającym z nimi. 

Pensylwania: mężczyźni wykorzystywali seksualnie tysiące zwierząt

Dochodzenie wykazało, że mężczyźni odbyli co najmniej 1460 stosunków ze zwierzętami mieszkającymi na farmie – psami, krowami, końmi. Skonstruowali nawet narzędzia, które im ułatwiały współżycie ze zwierzętami. 

Prokurator okręgowy, który zajmuje się sprawą, stwierdził że jest to jeden z najbardziej ekstremalnych przypadków wykorzystywania seksualnego zwierząt z jakim miał do czynienia, jak nie najbardziej ekstremalny w historii USA. 

Pensylwania: zwyrodnialcy trafili do aresztu

Terry W., Matther B i Marc M. obecnie przebywają w areszcie. Sąd wyznaczył kaucję za każdego z nich w wysokości 100 tysięcy dolarów. 

Zostały im postawione zarzuty za znęcanie się seksualne nad zwierzętami oraz narażania dziecka na niebezpieczeństwo i niedostateczną opiekę nad 16-latkiem. 

W Polsce groziłaby im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mamy nadzieję, że także amerykański system sprawiedliwości ukarze odpowiednio tych zwyrodnialców

Pensylwania
Pensylwania: trzech mężczyzn podejrzanych o seksualne wykorzystywanie ponad 1400 zwierząt

Zobacz także:

  1. Horror w Polsce! Mężczyzna głodził psa, następnie go brutalnie zamordował
  2. Fałszywy weterynarz w Polsce! Korzystałeś z jego usług? Zgłoś się na Policję
  3. Świątynia Tygrysów. Brutalna i bolesna prawda o tym “wspaniałym” miejscu