Pies
źródło: Metro UK

Pies jest dla wielu spełnieniem dziecięcych pragnień. Ci, którzy marzą o czworonożnym przyjacielu kierują się nie tylko historią zwierzaka, ale i gustami. Dla właścicieli jest istotne to, jak zwierzak się zachowuje i jaką ma urodę. Co z losem brzydkich zwierząt?

Pies powinien przede wszystkim być przyjazny dla otoczenia. Niektórzy właściciele jednak zwracają uwagę także na ich wygląd. Nie wszystkie psy są idealne. Historia Tuga może niejednego miłośnika zwierząt i wzruszyć, i zainspirować. Kundelek został przygarnięty przez organizację RSCPA, która pomaga w znalezieniu domu dla niego. Niestety, chętnych brakuje. Wszystko za sprawą osobliwego wyglądu zwierzaka. Psiak jest po prostu… brzydki.

Brzydki pies nie może znaleźć domu. Czy ktoś pokocha Tuga?

Ma duże uszy i potężny język. Musiał zostać ogolony, więc niektórzy nazywają go… nietoperzem. 

– Znaleźliśmy go na ulicy, a jego stan był wtedy naprawdę okropny. Musieliśmy całkowicie zgolić jego futro. Cały czas opiekowaliśmy się nim intensywnie, a dzięki temu teraz czuje się dobrze. Potrzebuje jedynie kochającej rodziny – powiedzieli członkowie organizacji.

Pomimo wesołego uosobienia, psiaka nikt nie chce zabrać do domu. Każdy pies pragnie miłości, bez względu na to jak wygląda.

– Jest nam przykro, gdy ludzie śmieją się z Tuga. To że wygląda inaczej niż inne psy, to nie znaczy, że nie ma wielkiego serca. On tak bardzo pragnie miłości – przyznają tymczasowi właściciele czworonoga.

Los brzydkich zwierząt

Chociaż każde z nich jest wyjątkowe, wiele osób zwraca uwagę jedynie na to, jak wyglądają. To nierzadko staje się przyczyną wielu szyderstw, a dla zwierzaków – jest powodem do samotności. Te, które poszukują domu mają kolejny problem. Psy lub koty oddane do adopcji mają nie tylko ogromny problem z samotnością, jest im także trudniej znaleźć kochających właścicieli.

Z całą pewnością ci, którzy zdecydują się na adopcję nieurodziwego zwierzaka, będą mogli liczyć na wielkie zaangażowanie i niepodważalną miłość. Pupil będzie także zdolny do okazywania szczerej i nieograniczonej wdzięczności.

– Każdego dnia trzymamy za niego kciuki i się nie poddajemy. Wierzymy, że jego historia będzie miała szczęśliwe zakończenie – powiedzieli członkowie organizacji, w której przebywa zwierzę.

Tymczasowi właściciele dbają o udostępnianie informacji o Tugu. Wierzą, że z pomocą Internetu uda się znaleźć dom dla słodkiego, osobliwego czworonoga.

Pies
źródło: Metro UK

Zobacz także:

  1. Adopcja kota oznaczała pozbycie się psa. Oddali suczkę po 10 latach!
  2. Kot wychodzący może skończyć tak samo. Dziecko zabiło niewinnego zwierzaka
  3. Grumpy Cat, kocia gwiazda internetu ma konkurencję! Wyraz pyszczka tego kota powala