Pies i starszy człowiek zauważeni na ulicy, wzruszyli cały świat. Niesamowitym filmem, który rozpuści serce każdego podzieliła się internautka. Do tej pory film został obejrzany już 17 milionów razy i zostało udostępnione blisko 400 tysięcy razy. Wiecie co tak wzruszyło użytkowników Facebooka? Zobaczcie sami.

Pies i starszy człowiek zostali nagrani na jednej z ekwadorskich ulic

Pies widoczny na nagraniu był bezdomny i widocznie spragniony. Został jednak zauważony przez pewnego mężczyznę, które niezwykle zasmucił jego los i postanowił mu pomóc. 

Zwierzak nie był w stanie dosięgnąć do kranu, z którego mógł się napić. Staruszek na nagraniu pomaga mu się napić. Jednak najbardziej wzruszający nie jest sam fakt, a to z jaką miną mężczyzna to robi. Zwróćcie na nią uwagę oglądając załączone poniżej nagranie, rozpuści wasze serce. 

Film pokochały miliony internautów na całym świecie

Film został zarejestrowany przez Pamelę Altamirano Sanchez, która także ten film wrzuciła do sieci. Został on udostępniony zaledwie tydzień temu, a już jest obejrzany 17 i pół miliona razy i podany dalej blisko 400 tysięcy.

Samą Pamelę ten widok wzruszył, ale nie zdawała sobie sprawy, że wzruszy także miliony ludzi. Mężczyzna na nagraniu podaje spragnionemu bezdomnemu psu wodę – wcześniej zauważył, że czworonóg chce to zrobić samodzielnie, ale nie jest w stanie tego dokonać. Nie musiał tego robić, a jednak pochylił się nad potrzebującym i słabszym stworzeniem. Chciałabym, żeby było na świecie więcej takich ludzi, jak ten Ekwadorczyk. 

Zresztą oglądając to nagranie, słychać, że problem z liczbą bezdomnych psów w Ekwadorze jest ogromny – jednak ten mężczyzna, pewnie nie mogąc pomóc wszystkim, postanowił pomóc przynajmniej jednemu. 

Gwarantujemy, że łzy na pewno pociekną przy oglądaniu. Przygotujcie chusteczki. 

Zobacz także:

  1. Pokłóciła się z chłopakiem. W zemście zrobiła coś strasznego jego psu
  2. Śmiertelne niebezpieczeństwo czyha na nasze psy w trawie. Uważajcie na to
  3. Mały kociak został wyrzucony przez okno za karę. Powód jest bulwersujący