pies pogryzł dziecko

Pies pogryzł dziecko. Ile razy widzieliśmy takie nagłówki czy to na portalach społecznościowych, gazetach czy nawet w telewizji. Z czego to wynika? Przede wszystkim winny jest właściciel psa, jednak niestety zazwyczaj to nie on jest obwiniany za zajście, a pies, który użył zębów. Tym razem było podobnie. 

Pies pogryzł dziecko, ale jak się okazało prawda nie była, tak oczywista, jak niektórzy myśleli. Ojciec obronił syna tak jak mógł. Zabił psa. Czy miał do tego prawo? Zobaczcie sami jak tragicznie mogła skończyć się ta historia. Chłopiec trafił do szpitala w bardzo złym stanie. Co stanie się z nim? Czy właściciel psa poniesie odpowiednią karę? Sprawa ma drugie, mroczniejsze dno!

Pies pogryzł dziecko. Zwyczajny powrót ze szkoły zmienił się w krwawy koszmar

Wyobraźcie sobie tę całą sytuację. Miasto Magnitogorsk w obwodzie czelabińskim na południu Rosji. Aleksandr Vasilev, 14-letni chłopiec, wracał ze swoim kolegą Sashą do domu. Idą spokojnie chodnikiem, rozmawiają, może nawet żartują i się śmieją. Nagle z posesji wybiega pies. Ich życie w ciągu zaledwie kilku sekund staje się zagrożone.