pies

Pies przyczyną odwołania ślubu. Czy to słuszna decyzja? Pewna kobieta właśnie taką podjęła. Poniżej dowiecie się, jaki był dokładny powód. Jednak jedno jest pewne, ona tak jak my uważała, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka? Co był zrobił lub zrobiła na jej miejscu?

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka? Niestety nie każdy tak uważa

Pies mimo, iż uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka, nie jest lubiany przez wszystkich. Spotkaliście kiedyś na swej drodze kogoś, kto nie pałał żadnym lub nawet agresywnym uczuciem do psów? Ja kiedyś spotkałam i nie było to nic przyjemnego. Moje trzy psy są naprawdę rewelacyjne – słuchają się, są grzeczne i nigdy nikogo nie ugryzły. Jest to efekt ciężkiej pracy i wielogodzinnych szkoleń. Mimo to spotykam na swej drodze ludzi, którzy nie lubią tych zwierząt i nie chcą mieć z nimi nic wspólnego.

Zupełnie nie rozumiem dlaczego. Taką  sytuację miała Karishma, która usłyszała od swojego narzeczonego, że nie chce mieszkać z jej psem. Jak zareagowała?

Odwołanie ślubu: powód był rozczulający

Kobieta po odkryciu, że jej przyszły mąż nie jest fanem psów i nie chce posiadać takowego zwierzaka w swoim domu postanowiła podjąć poważną decyzję, która okazała się jeszcze poważniejsza od tej o wyjściu za mąż. Mianowicie ślub został odwołany. 

– Posiadanie psa nie jest czymś tymczasowym. Nie mogę tak po prostu porzucić mojego psa dla kogokolwiek. – napisała w rozmowie na Whatsapp swojemu narzeczonemu.

Odwołała ślub ze względu na psa, umieściła konwersację w mediach społecznościowych

Karishma Walia zbulwersowana zaistniałą sytuacją nie dość, że podjęła jedną z trudniejszych decyzji w swoim życiu, to zrobiła screeny wiadomości z partnerem i wszystko zamieściła na swoim profilu na portalu Facebook.

Kontrowersyjny czyn spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony znajomych dziewczyny. Doszło nawet do tego, że ludzie udostępniali post kobiety i gratulowali jej podjęcia słusznej decyzji. Też twierdzimy, że to bardzo dobra przyczyna odwołania ślubu. Zresztą sami zobaczcie te zdjęcia poniżej i oceńcie. A Wy jaką byście podjęli decyzję? Uważacie, że postąpiła słusznie? 

Zobacz także:

  1. Celowo spalił kilkadziesiąt zwierząt. Jego tłumaczenie jest absurdalne
  2. Twój pies się przytula w taki sposób? Natychmiast weź go do weterynarza
  3. Mieli uśpić szczeniaka z absurdalnego powodu. Ona na to nie pozwoliła