Psy zaskakują nas od zawsze i chyba zawsze będą nas zadziwiać. Są ratownikami, chronią swoich właścicieli czy rozwiązują zagadki matematyczne. Bohater dzisiejszego wpisu – 3 letni golden retriever postanowił zostać gwiazdą estrady.

Pies w “Mam Talent”

W amerykańskiej wersji programu “Mam Talent” wystąpił śpiewający pies. Uroczy czworonóg akompaniował swojej właścicielce, podczas gdy ona grała na pianinie. Występ psiaka podbił serce publiczności na całym świecie i stał się hitem internetu.

Niezwykły słuch

W jednym z ostatnich odcinków amerykańskiej wersji programu “Mam Talent” wystąpił niezwykły uczestnik. 3-letni golden retriever o imieniu Oscar i jego właścicielka Pam wystąpili w duecie. Kobieta odkryła talent u swojego psa już półtora roku temu. Kiedy grała na pianinie, jej pies zaczął wyć zgodnie z dźwiękami instrumentu. Kobieta przez cały czas trenowała psiaka – teraz postanowiła jego talent pokazać szerszej publiczności. Na ten moment pies potrafi zrobić vibratio oraz zachowuje prawidłową tonację.

Pies występujący w “Mam Talent” skradł serca jurorów i widzów. Wideo z rozśpiewanym czworonogiem zaczęło się w bardzo szybkim tempie rozprzestrzeniać, a pies staje się ulubieńcem internautów.

Mimo, że nie jest to muzyka, do której jesteśmy przyzwyczajeni, to jesteśmy pewni, że pies skradnie także wasze serducha.

Podajcie dalej i pozwólcie innym internautom nacieszyć oczy i uszy niezwykłym występem czworonoga. 

Psia inteligencja

Psy są w stanie nauczyć się wielu komend, rozumieją słowa przez nas wypowiadane, niektóre rozumieją nawet komendy napisane na ekranie telewizora. Jak widać, psy mogą zostać także gwiazdami estrady. A wasz pupil kim zamierza zostać w przyszłości? Kosmonautą? Archeologiem czy po prostu stróżem?

Może wasze psy mają jakieś ukryte talenty? Piszcie i wrzucajcie filmiki w komentarzach.

Zobacz także:

  1. Ta karma może być przyczyną choroby serca u Twojego psa
  2. Przekrzywianie głowy u psa może być bardzo złym objawem! Bądź czujny
  3. Koci senior w domu? Musisz to wiedzieć koniecznie