pies z żółtą wstążką

Pies z żółtą wstążką stanął na Twojej drodze i nie wiesz o co chodzi? Pies jest bez wątpienia najlepszym przyjacielem człowieka. Należy jednak pamiętać o tym, by zachować pewne środki ostrożności, gdyż nawet nasz pupil może odczuwać skrajne nastroje, w tym niepokój lub strach. Czy wiesz czym jest żółta wstążka u psa? Już tłumaczymy.

Pies z żółtą wstążką stanął na drodze Twojej i Twojego psa? Nie ignoruj jej, nie została przyczepiona bez przyczyny.

Żółta wstążka u psa nie pojawia się bez przyczyny. Ignorowanie jej jest niegrzeczne, ale może także skończyć się bardzo tragicznie. 

Pies z żółtą wstążką: czy pies naprawdę wszystkich lubi?

Żółta wstążka u psa. Zdecydowana większość psów jest przyjazna i lubiąca nawiązywanie nowych znajomości. Należy jednak pamiętać, że każdy psiak jest inny. Sama posiadam w domu troje czworonogów i każdy z nich ma zupełnie inną osobowość.

Jako właścicielkę irytuje mnie przekonanie innych właścicieli o tym, że każdy pies musi się z sobą przywitać. Wielokrotnie próbowałam przemówić do ich rozsądku i wyjaśnić kulturalnie, że nie jest to prawda. Owszem mój najmniejszy piesek jest sympatyczny i uwielbia poznawać nowych znajomych. Jednak pozostałe dwa kundelki już nie do końca. Wykazują ewidentną niechęć względem tworzenia nowych znajomości. Jest to całkowicie normalne zachowanie.