pitbull

Pitbull, o którym jest ten artykuł, od ludzi doświadczył tylko złego. Dodatkowo jego skórę zaatakowała groźna odmiana świerzbu, z tego też powodu nikt go nie chciał, a 3-miesięczny szczeniak został pozostawiony samemu sobie. Stracił całą sierść, a jego skóra wyglądała naprawdę tragicznie. W takim też stanie został znaleziony. Jednak kiedy dowiedział się, że ma dom, radości nie było końca. A filmik załączony poniżej, jest na to niezbitym dowodem. 

Pitbull porzucony z powodu choroby skóry

Pitbull o imieniu Mojo został porzucony z powodu bardzo poważnej choroby skóry. Została ona zaatakowana przez bardzo groźną i ciężką do wyleczenia odmianę świerzbu. W efekcie choroby psiak całkowicie wyłysiał i przestał przypominać małego, wesołego szczeniaka, którym powinien być. 

Na jego szczęście na jego drodze stanął wspaniały mężczyzna. Kiedy zobaczył w jakim stanie jest szczeniak, postanowił za wszelką cenę mu pomóc. Przewiózł go do najbliższej kliniki, gdzie natychmiast zwierzakowi została udzielona pomoc. Stan jego skóry naprawdę był tragiczny i ruch musiał mu sprawiać wielki ból. Całe szczęście lekarze zastosowali leki, które trochę złagodziły te objawy. Jednak powrót do zdrowia w jego przypadku oznaczał naprawdę długą drogę. Trafił także pod opiekę fundacji, która zaczęła mu szukać domu. Kto podjął się tego trudnego zadania? O tym niżej. 

Poszukiwania domu dla chorego szczeniaka

Mężczyzna, który uratował szczeniaka, prawie codziennie odwiedzał go w klinice, gdzie maluch dochodził do siebie. Przez ten czas związał się bardzo z uratowanym psiakiem i postanowił mu dać dom na zawsze. Można wręcz rzec, że to psiak znalazł swojego właściciela. 

Jednak przed podjęciem tej poważnej decyzji, przyjęcia pod swój dach małego zwierzaka, mężczyzna musiał kilka dni pomyśleć nad nią. Przez ten czas nie pojawiał się u Mojo, który wyraźnie był zasmucony faktem braku odwiedzin. Kiedy one nastąpiły, radości nie było końca. Psiak siedząc na rękach mężczyzny, nie był w stanie przestać go całować – zobaczcie zresztą sami poniżej. Ten widok rozpuści serce każdego. 

pitbull
Reakcja szczeniaka na widok wybawcy i informację o tym, że ma dom
pitbull
Mojo podczas zabiegów w gabinecie weterynaryjnym
pitbull
Mojo w nowym domu

Zobacz także:

  1. Jest największym kotem na świecie. Będziesz zszokowany jego rozmiarem
  2. Mężczyzna usłyszał błagalny pisk. Pies zakopany żywcem rozpaczliwie szukał ratunku
  3. Cudem uratowany nietoperz je banana w uroczy sposób. Spróbuj się nie śmiać