pobicie psa

Jakiś czas temu w sieci znalazło się szokujące nagranie. Mężczyzna szedł ze swoim psem na spacer, gdy nagle się zatrzymał i zaczął niezwykle brutalnie bić czworonoga i rzucił nim o ziemię. Człowiek nie zdawał sobie sprawy, że cały czas jest nagrywany. Cała sytuacja miała miejsce w Anglii, konkretniej w Oldham. Opublikowany w sieci filmik obejrzało blisko 3 miliony internautów, których oburzyło zachowanie mężczyzny. 

Mężczyzna pobił psa

Mężczyzna wybrał się na spacer z czworonogiem, kiedy nagle zaczął go ciągnąć, żeby zmusić psiaka do szybszego poruszania się. Po nie wykonaniu poleceń lub oczekiwań właściciela – mężczyzna się zatrzymał. Mężczyzna pobił psa po pysku i całym ciele, następnie rzucił czworonogiem o ziemię, po czym kontynuował zadawanie kolejnych ciosów. Nie zdawał sobie sprawy, że cały czas jest nagrywany przez monitoring. Internauci z całego świata nie kryli oburzenia.

„Ten obrzydliwy mężczyzna zaatakował swojego psa! Nie mogę uwierzyć, jak ktoś może zrobić coś takiego swojemu psu. Nie chcę nawet wyobrażać sobie, co zrobiłby temu czworonogowi, gdyby wszystko działo się w domu. To mnie szokuje. Mam nadzieję, że ten człowiek zostanie ukarany, a pies trafi w dobre ręce. Proszę, niech każdy, kto mieszka w Oldham, podzieli się tym stanowiskiem, abyśmy mogli poznać dokładną tożsamość tego okrutnego mężczyzny. On musi zostać ukarany za ten barbarzyński czyn, a czworonóg musi trafić do nowego, kochającego domu.” – napisała jedna z internautek.

Sprawą zajmie się policja

Jak się okazało, mężczyzna był w posiadaniu dwóch psów. Oba czworonogi zostały mu bezzwłocznie odebrane i przekazane w dobre i odpowiedzialne ręce wolontariuszy z RSPCA. 35-latek został już aresztowany pod zarzutem spowodowania niepotrzebnego cierpienia zwierząt.

„Oficerowie zajmują się tą sprawą. Jakakolwiek przemoc nigdy nie jest rozwiązaniem i nie będzie akceptowana. Chcemy, aby ludzie to zapamiętali. Sprawca tego czynu zostanie wkrótce przesłuchany.” – przyznał rzecznik policji w Greater Manchester.

Zobacz także:

  1. MUSI IŚĆ DO WIĘZIENIA! MORDOWAŁ ZWIERZĘTA W KRAKOWIE, FILM WRZUCIŁ DO SIECI
  2. MYŚLISZ, ŻE SĄ ŚLICZNE I MILUTKIE? TE SŁODZIAKI MOGĄ ZABIĆ!