Ten pies miał przegrać swoje życie wyłącznie z powodu zdeformowanej czaszki. Hodowcy porzucili psa wyłącznie z powodu wyglądu. Jego głowa uległa zdeformowaniu w czasie ciąży, została zmiażdżona przez resztę rodzeństwa.

Niepotrzebny

W miocie, z którego pochodzi labrador o imieniu Beaux, urodziło się razem z nim 7 szczeniaków. Niestety w łonie matki czaszka Beaux’a uległa deformacji, a hodowcy, do których należały psy uznali go za brzydkiego i pozostawili go na pięć lat na zewnątrz, przy domu, bez odpowiedniej opieki. Dopiero po pięciu latach znaleźli się ludzie, którzy byli w stanie pokochać go mimo jego fizycznej niepełnosprawności.

Potrzebny

Jamie Hulit, która przygarnęła niechcianego psa, nie przejmowała się niepełnosprawnością Beaux’a, nie zastanawiała się nad tym, czy przypadkiem nie ma większych schorzeń, czy adopcja tego psa będzie wiązać się w dużymi kosztami. Postanowiła po prostu zaopiekować się nim i dać mu dom pełen miłości. Czas pokazał, że Beaux nie odstaje zupełnie od zwierząt w pełni sprawnych fizycznie. Teraz labrador ma nowego, młodszego brata – golden retrievera o imieniu Riley.

Nie skreślajmy

Zwierzęta, niezależnie czy pełnosprawne, czy niepełnosprawne, dają mnóstwo miłości. Kot bez ogonka, pies bez łapki nie różnią się niczym od tych “niewybrakowanych”. Radzą sobie równie dobrze jak zwierzęta pełnosprawne, ich życie nadal może być pełne miłości, smaczków i dobrych ludzi.

Poniżej idealne przykłady tego, że zwierzęta ze swojej niepełnosprawności prawie nic sobie nie robią. Bierzmy z nich przykład!

Zobacz także:

  1. UWAŻAJCIE NA SWOJE PSY! MOGĄ UMRZEĆ JEŚLI ICH NIE PRZYPILNUJECIE
  2. GRA LEPIEJ OD PIŁKARZY NA MUNDIALU! KANGUR ZDOMINOWAŁ MECZ
  3. TWÓJ KOT CZĘSTO SIĘ MYJE? TO OBJAW STRESU