pies i kot

Historie ze świata zwierząt są często jeszcze bardziej wzruszające i rozczulające niż te, które pochodzą ze świata ludzi. Te dwa stworzonka, pies i kot, zostały znalezione razem. Pochylcie się przez chwilę nad tym, co im się przytrafiło. 

Zwierzęta są niesamowicie mądrymi stworzeniami, które potrafią rozczulić niejednego człowieka. Pies i kot zostały znalezione razem i swoim zachowaniem udowodniły, że stereotyp o tym, że te dwa gatunki nie żyją ze sobą dobrze jest bzdurą.

Pies i kot, o których mowa, zjednoczyły siły by przetrwać trudne chwile. Rzecz miała miejsce w Karolinie Południowej – ratownicy odnaleźli tam porzuconą suczkę, jak się okazało, samiczka nie była sama.

Pies i kot – wyjątkowy duet z Karoliny Południowej

Razem z nią odnaleziono także porzuconego kociaka. Maluch, tak jak suczka, był zdany tylko na siebie i nie miał zupełnie nikogo. Zwierzątka związały się ze sobą i dotrzymywały sobie towarzystwa. Suczka nawet opiekowała się bezbronnym kociakiem, jakby sama była jego mamą.

Znalezione pies i kot nie miały na sobie żadnych obroży ani identyfikatora, co daje do myślenia, że nie zgubiły się nikomu, a najzwyczajniej w świecie zostały porzucone.

– Ten widok bardzo mnie wzruszył. Ta suczka wzięła tego kotka pod swoją opiekę i nie opuściła go w trudnej chwili. To jest naprawdę niesamowite. I niech mi ktoś powie, że zwierzaki nie mają uczuć  – przyznała kobieta, która zajęła się zwierzaczkami. Oboje otrzymali odpowiednią pomoc.

– W ciągu mojej 17-letniej pracy ze zwierzakami, czegoś takiego jeszcze nie widziałam! Taka przyjaźń pomiędzy dwoma gatunkami jest raczej rzadko spotykana – powiedziała Michelle. Z czasem okazało się nawet, że suczka karmiła kociaka własną piersią. Zdecydowano o tym, że powinny zostać razem. Obydwa zwierzaki zostały adoptowane przez rodzinę Harrisów.

pies i kot
Urocza parka już po udzielonej im pomocy, fot. Facebook

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE POPEŁNIAJCIE TEGO BŁĘDU PRZY KARMIENIU PSA! SKRZYWDZICIE GO
  2. TWÓJ PIES MA JEDNĄ Z TYCH ZABAWEK? UWAŻAJCIE NA NIE!
  3. Rasy psów, które żyją najkrócej. Sprawdź ile życia ma przed sobą Twój pupil.