Sunia o imieniu Banner była na spacerze ze swoją właścicielką, nagle zaczęła się bardzo dziwnie zachowywać. Whitney Braley od razu to zauważyła nietypowe zachowanie psa i postanowiła podążać za tropem, którym psina prowadzi. 

Husky wprowadziła swoją właścicielkę do lasu

Banner natychmiast podeszła do wyrzuconego w lesie pudła. W momencie kiedy Pani Braley zajrzała do pudełka, jej serce zamarło. W kartonie było siedem, dopiero co narodzonych kociąt. Były malutkie i z pewnością powinny być jeszcze ze swoją mamą. Ktoś próbował je skazać na okropną śmierć.

Sunia wyjęła jedno z kociąt z kartonu i pokazała je swojej pani. Całe szczęście wszystkie porzucone koty żyły. Kobieta była w wielkim szoku, zastanawiając się kto był zdolny do tak haniebnego czynu.

„Jakiś okrutny człowiek porzucił te maluchy w środku lasu. One musiały dopiero się urodzić. Wyglądały jakby miały maksymalnie jeden dzień. Nie miały jednak żadnych szans. Gdyby nie Banner, na pewno by nie przeżyły. Całe szczęście, że mój pies je znalazł.” – przyznała Whitney.

Porzucone koty trafiły do domu Pani Braley

Kotki w pudełku zostały zabrane przez kobietę do domu. Zaraz po tym, jak kocięta zostały wniesione do domu, Banner nie opuszczała ich nawet na chwilę. Cały czas je czyściła, lizała i ogrzewała swoim ciałkiem. Suczka zachowywała się, jakby była mamą maluchów.

„Ona jest bardzo kochającym psem. Cały czas chce opiekować się tymi maluchami. Zachowuje się jak ich przybrana mama. Nigdy nie spotkałam takiego psa, jak Banner.” – mówi kobieta.

Właścicielka suni postanowiła, że porzucone koty zostaną pod jej opieką, do momentu kiedy będą gotowe do adopcji.

„Ktoś zostawił te kotki na pewną śmierć. Chciał, żeby umarły. Pewnie był pewien, że nikt ich nie znajdzie.” – dodała.

Zobacz także:

  1. Psy do adopcji. Szukają ciepła, miłości i własnego człowieka
  2. Idealne psy dla dzieci. Lista ras, charakterystyka i galeria
  3. Czy psy są mądrzejsze od kotów? Sprawdź, co o tym myślą naukowcy