postrzelony pies

Szczeniak rasy mastif angielski stał się dla zwyrodnialców żywą tarczą. Właścicielka psa, Hayden Howard z Seymour w stanie Indiana w USA, początkowo myślałam, że jej czworonóg został pogryziony przez owady. Kiedy przyjrzała się ranom bliżej, okazało się, że nie są to użądlenia, a śrut. Postrzelony pies został żywym celem dla ludzi bez serca.

Mastif angielski miał dziwne ślady na ciele

Jak wspomina właścicielka, zwierzak miał wiele dziwnych śladów na swoim ciele. Zaniepokojona stanem czworonoga zauważyła, że nie są to rany powierzchowne, a głębokie dziury.

Właścicielka była w szoku, nie wiedziała o co chodzi i skąd pochodzą dziwne rany na ciele jej pupila. Od razu pojechała do weterynarza.

60 śladów na ciele – postrzelony pies cudem przeżył

W gabinecie weterynaryjnym okazało się, że są to ślady po postrzałach. Ktoś urządził sobie z psiaka żywą tarczę, a w jego ciele nadal znajdował się śrut w liczbie 60 nabojów.

Z psiaka udało się wyciągnąć ostatecznie tylko 27 nabojów z 60, którymi został postrzelony. Policja rozpoczęła niezwłocznie śledztwo, żeby ustalić kto postrzelił szczeniaka. Po oględzinach działki należącej do kobiety dochodzenie wykazało, że strzały padły z sąsiedniej działki. Kolejnego dnia policja przeszukała dom sąsiada, w którym znalazła wiatrówkę i naboje, pasujące do tych, którymi został postrzelony pies.

Znaleziono także działki metaamfetaminy, marihuanę oraz sprzęt do produkcji narkotyków

Co więcej, w mieszkaniu mężczyzny znaleziono także działki metaamfetaminy, marihuanę oraz sprzęt do produkcji narkotyków. Najprawdopodobniej sąsiad kobiety strzelał do psa pod wpływem środków odurzających. Aresztowany Tim Woodward nie przyznaje się do winy. Obecnie trwa śledztwo, które mu ustalić czy mężczyzna jest winny.

Właścicielka uspokoiła na swoim Facebooku, że pies czuje się już znacznie lepiej, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Natomiast my mamy nadzieję, że mężczyzna dostanie wysoką karę za ten bestialski czyn.

postrzelony pies postrzelony pies

Zobacz także:

  1. Pies i upał. Jak sprawić, żeby nie cierpiał i było mu lżej
  2. Piekło! W ich małym mieszkaniu znaleziono 150 zaniedbanych zwierząt
  3. Zabili dzikie, zagrożone wyginięciem zwierzę. Twierdzą, że w obronie własnej