Prezent dla właściciela psa

Prezent dla właściciela psa, jaki wybrać? Na pewno każdy z nas ma w swoim otoczeniu kogoś, kto ma kompletnego bzika na punkcie psów, ale także i kogoś, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tymi zwierzętami. Co im kupić?

Prezent dla właściciela psa powinien być przede wszystkim użyteczny. Jeśli dodatkowo wygląda estetycznie lub fajnie pachnie, co akurat jest większą frajdą dla psiaka, to już mamy strzał w dziesiątkę. Zobaczcie sami, co kupić psiarzom.

Prezent dla właściciela psa. Prezent dla psiarza – w roku 2018 polecamy:

Prezent dla właściciela psa: szczotkę do wyczesywania psa.

Nie ważne, jakiego psiaka ma Twój znajomy, czy dopiero będzie miał, każdy pies musi być szczotkowany, aby zmniejszyć ilość sierści latającej po mieszkaniu. Świetnie sprawdzi się do tego FURminator, który, choć kosztuje trochę więcej, jest faworytem wszystkich zwierzolubów.

Prezent dla właściciela psa: apteczka

Kolejny fajny pomysł. Możemy zakupić gotową lub wykonać ją sami, a pudełko przyozdobić na przykład psią łapką. Co powinno się znaleźć w psiej apteczce? Bandaże, plastry, octanisept, chusta, ale także leki. Które ludzkie leki można podać psu? Przeczytajcie w tym artykule.