Psiak, który wabi się Che jest niesamowitym przyjacielem dla swojej właścicielki. Jest również bardzo oddany i z pewnością nie jeden człowiek mógłby brać z niego przykład. Skąd ten wniosek? Ten niepozorny pies jest prawdziwym bohaterem. Zaryzykował własne życie, by ocalić ukochaną panią. Strażacy byli w szoku. Poznajcie historię tegoż psiaka i zobaczcie zdjęcia pod artykułem. 

Psiak uratował swoją ukochaną panią, nie zważał na swoje życie

Psiak o imieniu Che zafascynował już internautów swoim niesamowitym oddaniem, którego można mu pozazdrościć. Jest to najlepszy przykład na to, że jeśli dobrze traktujesz zwierzęta – one odpłacą Ci się tym samym. Do zdarzenia doszło pewnego niedzielnego ranka, kiedy to w jednym z domów w Filadelfii doszło do wybuchu pożaru. Była bardzo wczesna godzina i prawdopodobnie, gdyby nie bohaterska postawa Che, sąsiedzi zauważyliby pożar o wiele za późno. Szczęśliwie psiak zareagował od razu, wzbudzając głośny alarm, który postawił wszystkich na nogi. 

Sąsiedzi wezwali pomoc dzięki psu

Sąsiedzi będący jednocześnie świadkami całego zajścia podkreślają, że wezwali pomoc jedynie dzięki głośnemu szczekaniu. Wydało im się ono bowiem dziwne i niecodzienne. Przypuszczali, że coś musiało się wydarzyć, skoro pies, który nie szczeka prawie w ogóle wzbudził taki alarm słyszalny na całą okolicę. Kiedy wyjrzeli przez okno, zobaczyli że budynek płonie. 

Strażacy wchodząc do płonącego budynku, dostrzegli od razu psa, który leżał na swojej właścicielce i chronił ją swoim drobnym ciałkiem przed szalejącym żywiołem. Akcja przebiegała szybko, gdyż całe mieszkanie zdążyło się już zająć od ognia. Pomocy udzielono zarówno psu jak i jego ukochanej pani. 

Strażacy byli zdumieni odwagą tego psiaka

Ratownicy byli pełni podziwu dla czynu, jakiego dopuścił się ten zwierzak. Zgodnie stwierdzili, że widok tego malca leżącego na swojej pani, był jednym z najbardziej roztkliwiających, jakie mieli okazję dostrzec w ciągu kilku lat swojej pracy. Kobieta przebywa w szpitalu, jej stan jest niestety ciężki. Pies czeka na nią w lecznicy weterynaryjnej w Red Paw, gdzie zostanie aż do jej wyjścia ze szpitala. Ma tam zapewnioną odpowiednią opiekę lekarzy, którzy dbają o jego dobre warunki i bezpieczeństwo. 

Zobaczcie zdjęcia zrobione chwilę po akcji ratowniczej. Chwytają za serce, prawda? 

Zobacz także:

  1. Suczka w ciąży miała ogromny brzuch. Wszyscy zdębieli jak zaczęła rodzić
  2. Wspaniały człowiek! Zamiast wyganiać bezdomne psy, robi dla nich coś cudownego
  3. Znaleźli go w ostatniej chwili. Biedny porzucony psiak na skraju śmierci