psy

Psy są ponoć najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Każdy właściciel tegoż czworonoga uwielbia otaczać się mnóstwem zdjęć swoich ukochanych pupili. Jakiś czas temu pojawiła się moda na tworzenie kalendarzy według własnego pomysłu. Jednak uwierzcie na słowo, że takiego kalendarza byś nie powiesił w swojej kuchni. 

Psy w nietypowym kalendarzu na 2019 rok

Psy znane są wszystkim jako czworonożni przyjaciele, którzy uwielbiają spędzać czas ze swoimi właścicielami. Niektórzy ludzie wykorzystują nieraz ich potrzebę do granic możliwości. Takim o to sposobem pojawił się kalendarz z psami robiącymi kupę. Nie wierzycie? Zobaczcie te zdjęcia poniżej tekstu, które dla Was przygotowaliśmy. Wydawać by się mogło, że moda na nietypowe kalendarze sięgnęła zenitu, jednak nigdy nie wiadomo co takiego pojawi się w ludzkich głowach. 

Czym jest PoopingPooches?

PoopingPooches jest corocznym konkursem zorganizowanym po to, by właściciele mogli pochwalić się swoimi psami, które robią kupę. Według uczestników czynność ta choć brudna, jest w pełni naturalna i należy do zwykłych fizjologicznych potrzeb. Najczęściej w konkursie biorą udział szczenięta. Wyłonieni zwycięzcy otrzymują liczne nagrody, gadżety i zdjęcia w kalendarzu. Cała inicjatywa kalendarza, choć może bawić i dziwić – przynosi pozytywne efekty. Jakie? Z każdego kalendarza trafia do Towarzystwa Maui Humane 1$. Organizacja ta zajmuje się ratowaniem opuszczonych zwierząt. 

Kalendarz: własny projekt

Jeśli jednak nie spodobał Ci się pomysł kalendarza z psami robiącymi kupę, możesz stworzyć swój własny. Będzie on niepowtarzalny i wyjątkowy. Po wpisaniu w wyszukiwarkę odpowiedniego hasła, okazuje się że w internecie aż się roi od sklepów oferujących stworzenie kalendarza według własnego projektu. Jednak to nie wszystko, możesz też przygotować grafiki do innych gadżetów codziennego użytku, typu kubek do kawy czy herbaty. 

Kalendarz z psami robiącymi kupę

Zobacz te zdjęcia. Może jednak przekonasz się do tego, by wybrać kalendarz z psami załatwiającymi swoje fizjologiczne potrzeby i wesprzesz tym samym organizacje? 

Okładka nietypowego kalendarza

Zobacz także:

  1. Psy zagryzały się wzajemnie żywcem, były zagłodzone. Winny? Człowiek
  2. Niesamowite! W życiu nie uwierzycie, co ta kura zrobiła ze swoim właścicielem
  3. Jeż czy mały wampirek? Ten maluch został gwiazdą internetu, też go pokochasz