Pszczyna

Gmina Pszczyna, Wola. 3 dni temu pszczyńska policja otrzymała szokujące zgłoszenie. Według świadka w miejscowości Wola miała miejsce brutalna sytuacja. Środkiem ulicy szedł mężczyzna, który ciskał żywymi zwierzętami w budynki. Miał worek pełny bezbronnych zwierząt. Na miejsce niezwłocznie udał się patrol. 

Gmina Pszczyna: Wola – mężczyzna rzucał żywymi zwierzętami

W gminie Pszczyna doszło do okrutnej sytuacji. Po godzinie 4 rano 6 września nea pszczyński komisariat wpłynęło nietypowe zgłoszenie. Zwyrodniec miał rzucać żywymi zwierzętami w budynki. Jak się okazało, były to króliki. Mężczyzna został zauważony przez świadka o 4:30, wtedy też świadek zgłosił sprawę na policję. Mimo że patrol niezwłocznie udał się na miejsce interwencji, nie udało się złapać sprawcy. Dlatego też pszczyńska policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy. 

Przeczytaj także: Rzucał swojemu psu patyk. Po kilku minutach pies zaczął umierać

Do sytuacji doszło w miejscowości Wola w gminie Pszczyna 6 września. Blisko godziny 4.30 został zauważony mężczyzna niosący worek, który po kolei wyciągał z niego żywe zwierzęta i rzucał nimi w budynki. Na miejscu od razu pojawił się patrol, ale sprawcy nie udało się schwytać. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, powinny skontaktować się z Policją. 

Sprawca bestialskiego rzucania zwierzętami poszukiwany

Niestety mimo szybkiej reakcji pszczyńskiej policji, mężczyzny nie udało się złapać. Jednak czyn, którego się dopuścił jest niezwykle brutalny – dlatego funkcjonariuszom tak bardzo zależy na złapaniu winnego. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat zwierząt, mężczyzny lub samej sytuacji – policja prosi Cię o kontakt z komisariatem w Pszczynie. 

Dla przypomnienia – do sytuacji doszło w miejscowości Wola w gminie Pszczyna 6 września. Blisko godziny 4.30 został zauważony mężczyzna niosący worek, który po kolei wyciągał z niego żywe zwierzęta i rzucał nimi w budynki. Na miejscu od razu pojawił się patrol, ale sprawcy nie udało się schwytać. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, powinny skontaktować się z Policją. 

Zobacz także:

  1. Bestia! W jego zamrażalniku znaleziono 9 martwych zwierząt
  2. Labrador został tatą NIETYPOWYCH maluchów. Będziesz bardzo zaskoczony
  3. Szczeniak czeka na uśpienie. Powód? ABSURDALNY