Radom

Radom wprowadził dla swoich mieszkańców bardzo fajną i ciekawą akcję. O co chodzi? Chodzi oczywiście o czipowanie zwierząt, głównie psów.

Radom, a konkretniej lokalny Urząd Miasta  przypomina o tym, że do końca listopada trwa akcja czipowania psów, która jest w pełni bezpłatna.

Radom przypomina o darmowym czipowaniu zwierząt

Mieszkańcy Radomia mają niepowtarzalną okazję na zaczipowanie swoich pupili, zupełnie za darmo. Jak to możliwe? Gmina pokrywa wszelkie koszty związane z tym przedsięwzięciem. Oczywiście może się wydawać, że nie jest to aż tak droga sprawa i jest w pełni przystępna na każdą kieszeń. Jednak spora grupa społeczeństwa nadal tego nie robi. Powodów jest naprawdę wiele.

Począwszy od pieniędzy, a skończywszy na zwykłym lenistwie. Dlatego coraz częściej dochodzi do wdrażania tego typu akcji. Trwają zwykle kilka miesięcy i każdy, kto posiada meldunek, bądź miejsce zamieszkania w danej okolicy, może do niej przystąpić.

Jest to więc fajna opcja dla ludzi, którzy nadal twierdzą, że szkoda im pieniędzy na psa. Istnieje oczywiście kilka warunków, które należy spełnić, by się zakwalifikować do danej akcji.