rasy psów które nie szczekają

Psy które nie szczekają, są marzeniem wielu ludzi. Gros osób jest bardzo wrażliwych na dźwięki, w tym te psie. Jednak nie zawsze świadczy, to o tym, że nie kochają zwierząt czy nie chcą ich mieć. Dlatego, jeśli cenisz ciszę, a chciałbyś mieć czworonożnego przyjaciela, poznaj rasy psów które nie szczekają.

Rasy psów które nie szczekają to dość liczna grupa czworonogów. Należy jednak pamiętać, że nawet posiadanie takiego czworonoga, nie daje gwarancji całkowitej ciszy. One po prostu nie mają do tego tendencji lub po prostu wolą wyć. 

Rasy psów, które nie szczekają. Pies, który nie szczeka istnieje?

Nie ma ras, przy którym możemy zapewnić, że w ogóle nie będą szczekać. Rasy, o których piszemy to rasy “zaliczane do psów, które mało szczekają”. Autorem badań, na których oparty jest tekst jest psycholog

Rasy psów, które nie szczekają: cheaspeake bay retriever

Jest to bardzo odważny i samodzielny pies myśliwski. Jego więź emocjonalna z człowiekiem jest bardzo silna. Jest pewnym siebie i nieskomplikowanym psiakiem. Jednak trzeba wziąć poprawkę na to, że w przeciwieństwie do labradorów i goldenów nie jest tak łagodny, lubi wszczynać awantury z innymi psami. Jest podobny do labradora, jednak ma smuklejsza budowę ciała. Cheaspeake bay retriever nie jest zbyt popularną rasą w Polsce.