rekord guinessa

Przedstawiamy Wam poniżej zwierzaki, które osiągnęły sukces tylko dzięki temu, że się po prostu urodziły. Zapewniamy, że będzie słodko i uroczo. Każdy pies z wymienionych w naszym artykule, zdobył rekord Guinnessa. Wielkie brawa dla nich! A teraz ich poznajcie. 

Rekord Guinnessa: najdłuższy język na świecie

Każdy właściciel czworonoga to zna, psiaki uwielbiają nas całować po wszelkich możliwych miejscach. Ponoć nie ma właściciela, który nie lubiłby tego jakże specyficznego wyrażania uczuć przez naszych milusińskich. Ponoć. A zastanawialiście się kiedyś, jaką długość ma najdłuższy psi język świata? Posiadaczem najdłuższego języka jest Mochi “Mo” Rickert. Jego język ma aż 7,3 cala długości. Mo jest to pies rasy św. Bernardyna i został uratowany przez swoją panią, jak miał niecałe dwa lata. 

Rekord Guinnessa: pies z wygranym balansowaniem

Wpadliście może kiedyś na pomysł utrzymywania jak najdłużej puszki na głowie, tak by nie spadła? Tak? I jak Wam to wyszło? Próbowaliśmy to przetestować, ale okazuje się, że wcale nie jest to takie proste, jakby się mogło wydawać. Jest jednak pies, który potrafi to robić i wychodzi mu to na tyle dobrze, że pobił rekord Guinessa. 

Rekord Guinnessa: ile piłek tenisowych może trzymać pies w pysku? 

Według rekordu, jaki został pobity przez psa o imieniu Augie, jest to pięć piłeczek tenisowych. Golden Retriever, a więc  zdobywca tego sukcesu, osiągnął go w 2003 roku. 

Rekord Guinnessa: najdłuższy ogon

Jak wszyscy pewnie się orientują, poruszający się równomiernie ogon jest oznaką radości psa. Pewien pies pochodzący z Belgii posiada ogon o długości 30,2 cala. 

Rekord Guinnessa: pies, który jeździ na skuterze

Wpadłeś kiedyś na pomysł, by wsadzić swojego psa na skuter i pozwolić mu go prowadzić? Nie? W sumie rozumiemy, też byśmy się trochę obawiali efektu tego zdarzenia. Mimo ryzyka jakie niesie za sobą ten pomysł, ktoś jednak wpadł na to, by go wykorzystać i wsadził psa na swój skuter. Pies nie dość, że był w stanie się utrzymać, to jeszcze pobił rekord. 

Rekord Guinnessa: pies zdobył rekord w pływaniu na desce

Internet aż huczy od różnych filmików, związanych ze zwierzakami posiadającymi szalone zdolności sportowe. Jednym z tych psiaków jest Abbie, która posiada największą ilość zdobytych medali na całym świecie. 

Rekord Guinnessa: jaki pies jest najmądrzejszy na świecie?

Nie posiadamy niestety standardów do mierzenia poziomu inteligencji u psów, ale ten czworonóg wprost zasługuje na wyróżnienie. I dlatego też nie dziwimy się, że został zauważony. Wabi się Chaser i rozumie różnicę między ciepłem a zimnem. Kiedy szuka swojej ulubionej zabawki, możesz bawić się z nim w tę słynną zabawę ciepło-zimno. 

Rekord Guinnessa: najszybszy slalom

Neo, pewien border collie jest najlepszy i najszybszy w wykonywaniu 10-hopowego slalomu. Jego najlepszy czas wynosi 8,58 sekundy. 

Rekord Guinnessa: najwyższy psiak 

Oczywiście najwyższy pies na świecie, to dog niemiecki i tu chyba nikogo nie zszokujemy. Psiak ten ma 3 i pół stopy wysokości, co daje 44 cale.

Rekord Guinnessa: psiak z największą liczbą głosów na najlepszego hollywoodzkiego aktora

Jednym z najbardziej znanych psów w historii Hollywood jest Rin Tin Tin, który zagrał w kilkudziesięciu filmach. Został uratowany w trakcie I wojny światowej z pola bitwy. Legenda mówi, że zdobył wtedy najwięcej głosów w kategorii najlepszy aktor. 

Mochi - Pies z najdłuższym językiem
Rekord Guinnessa – najdłuższy język
Najszybsze 100m Równoważenie Puszki Sodowej
Rekord Guinnessa – balansowanie
Większość piłek tenisowych
Rekord Guinnessa – najwięcej piłek w paszczy na raz
Keon - Najdłuższy ogon na psie
Rekord Guinnessa – najdłuższy ogon
rekord psa skutera
Rekord Guinnessa – pies jeżdżący na skuterze
Surf City Surf Dog
Rekord Guinnessa – pies surfujący na desce
Pościgowy
Rekord Guinnessa – pies umiejący bawić się w grę ciepło-zimno
Neo - Najszybszy 10 Hoop Slalom od psa
Rekord Guinnessa – najszybszy slalom
Freddy - Tallest Dog
Rekord Guinnessa – największy pies na świecie
Rin Tin Tin
Rekord Guinnessa – największa liczba głosów na najlepszego aktora w Hollywood

Zobacz także:

  1. Popłaczesz się! Pies nie widział właściciela 9 miesięcy, ich spotkanie bardzo wzrusza
  2. Pies zrobił coś naprawdę rozczulającego, żeby razem z właścicielami obejrzeć film
  3. 20+ zdjęć zwierzaków, które myślą, że są ludźmi. Spróbuj się nie śmiać!