salma hayek

Salma Hayek, bo o niej mowa, jest obecnie w głębokiej żałobie. Jej ukochany pies odszedł, jednak najgorsze jest to, że zginą śmiercią tragiczną. Został znaleziony martwy przez aktorkę na terenie jej posiadłości.

Zabili bestialsko psa, który był bardzo łagodny

Salma Hayek opublikowała blisko dwa lata temu bardzo smutny wpis w swoich mediach społecznościowych. Ogłosiła w nim, że jej pies, którego poród odbierała, a zarazem najlepszy przyjaciel, odszedł. Został znaleziony martwy przez aktorkę na terenie jej posesji, która jest położona w Seattle. Kiedy Hayek go znalazła, zobaczyła, że pies ma ranę postrzałową. Został bestialsko zabity strzałem w serce. W poście na Instagramie napisała też, że jest zrozpaczona i przechodzi żałobę.

Był kochającym i lojalnym towarzyszem. Nie zasłużył na powolną i bolesną śmierć – napisała. 

Sprawiedliwość. Czy sprawca zostanie ukarany?

Salma Hayek wyraziła nadzieję, że władze stanu Waszyngton nie zostawią tej sprawy samej sobie i zajmą się szukaniem sprawcy. 

Do sytuacji doszło, kiedy ranczem aktorki opiekowała się inna kobieta. Wybrała się ona na konną przejażdżkę w towarzystwie kilku psów. Wtedy czworonogi miały wbiec na obcą posesję, ona je zawołała, ale nie zauważył nieobecności 9-letniego Mozarta. Mężczyzna, na którego posesje wbiegły zwierzaki, zeznał, że usłyszał dźwięk walki psów, dlatego zareagował. Niestety jeden ze strzałów okazał się bardzo niefortunny i zwierzak nie przeżył. Pojedyncza śrucina przebiła tętnice i spowodowała wewnętrzne krwawienie. To właśnie było przyczyną śmierci Mozarta.

Nawet nie wiedzieliśmy, że pies został trafiony – powiedziała mediom jego żona, Kim Lund. Sprawę skomentował także Cliff Ziesemer z Biura Szeryfa, stwierdził, że zabicie czworonoga z takiej broni jest praktycznie niemożliwe i jest był to szczególnie nieszczęśliwy wypadek. 

Zobacz także:

  1. Wielka tragedia! Pies popularnego polskiego aktora został bestialsko otruty
  2. Radykalne zmiany! Jeśli Twój kot umrze, kolejnego nie będziesz mógł mieć
  3. Ciche znaki, które oznaczają chorobę u Twojego psa