Psy, jak wiadomo, są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. Mimo wszystko, ich ponad przeciętna empatia często zaskakuje, nawet wieloletnich psiarzy. Ta historia pokazuje, że więź między psem a człowiekiem jest wyjątkowa i nie do podrobienia. Chłopak chciał popełnić samobójstwo. To, co zrobił jego pies rozczuli nawet największego twardziela. 

Chciał popełnić samobójstwo

Byron Taylor, chłopak, który chciał popełnić samobójstwo jest przekonany, że gdyby nie pies, już by nie żył. Chłopak był w bardzo złym stanie psychicznym, nie potrafił poradzić sobie po rozstaniu i nie widział kompletnie sensu życia. Postanowił się powiesić. Przygotował linę, krzesło, przebrał się i zszedł na dół, żeby napisać pożegnalny list do rodziny. Gdy wrócił, wciąż był przekonany co do słuszności swojej decyzji, lecz wtedy zobaczył coś dziwnego. Jego zazwyczaj spokojny pies, Geo warczał na niego! Za każdym razem, kiedy Byron próbował podejść do niego, by sięgnąć po linkę, czworonóg warczał i obnażał kły. Przy tym żuł linę jakby chciał, żeby jak najszybciej przestała istnieć. I rzeczywiście mu się to udało. Po linie, na której chciał się powiesić mężczyzna zostały jedynie strzępy.

Byron był bardzo wdzięczny swojemu psu

Już niedługi czas później Byron podkreślał, że Geo uratował mu życie i gdyby nie psiak, nie byłoby go już na tym świecie. Chciał całemu światu powiedzieć, jak wspaniałego przyjaciela ma przy swoim boku. Niestety życie nie było dla tego duetu zbyt kolorowe. U psiaka wykryto złośliwy nowotwór mózgu, który dawał mu od czasu diagnozy tylko kilka miesięcy życia. Chłopak postanowił, że ostatnie miesiące życia Geo muszą być najszczęśliwsze, robił wszystko, żeby ostatnie wspólne chwile były pełne radości, steków i zabawy. Przecież zawdzięcza psiakowi życie! Czy istnieje coś lepszego od przyjaźni między człowiekiem a psem? Naszym zdaniem zdecydowanie nie.

samobójstwo
Byron i Geo

Zobacz także:

  1. POLSKA: Seryjny morderca zwierząt aresztowany! Jego wiek SZOKUJE
  2. Adoptowała szczeniaka. Po roku była w szoku, co z niego wyrosło
  3. Nie wiedzieli czy zwierzaki zaakceptują dziecko. To co zrobiły, ZASKAKUJE