Schronisko dla zwierząt

Schronisko dla zwierząt w amerykańskim stanie Arkansas zostało zaatakowane przez niezrównoważonego mężczyznę. Napastnik wtargnął na teren placówki i doprowadził do krwawej i niebezpiecznej sytuacji. W wyniku jego działań wiele zwierząt zostało rannych. 

Schronisko dla zwierząt nie jest wymarzonym miejscem życia dla czworonogów. Zgromadzone w przepełnionych boksach, a z powodu braku dostatecznych środków i pomocy zewnętrznej, cierpią głód i zimno. Mogą liczyć jedynie na pracowników i wolontariuszy takich miejsc. Oni zawsze robią wszystko co w ich mocy, żeby umilić bezpańskim zwierzętom życie.

Kolejnym negatywnym aspektem schroniskowego życia jest brak nadziei na zalezienie domu i kochającego opiekuna. Każdy kto był w przytulisku, wie że oczy tych zwierząt mówią tylko jedno: weź mnie do domu. Niestety większa część tych psiaków nigdy takowego nie znajduje.

Jakby mało było minusów, jedno ze schronisk w USA zostało brutalnie zaatakowane przez mężczyznę, który urządził sobie z niego miejsce chorych eksperymentów. Zwierzęta zostały zwrócone przeciwko sobie, a sprawca najprawdopodobniej patrzył na krwawą walkę, która między nimi się toczyła.