Serial o zwierzętach

Serial o zwierzętach, który rozczuli nasze serca już niebawem zawita na platformę Netflix. Wiele osób już nie może doczekać się premierowego odcinka, który pojawi się już 16 listopada. Jednak o czym dokładnie będzie opowiadał ten serial?

Serial o zwierzętach pod tytułem “Dogs” to sześcioodcinkowa produkcja opowiadająca o najlepszych przyjaciołach człowieka i ich właścicielach. Nie zabraknie w nim wzruszających historii, które wywołają łzy u wszystkich miłośników tych wspaniałych czworonogów, ale i nie tylko. Serial nie jest kierowany tylko do psiarzy, ale i do osób, które nie posiadają swojego zwierzaka. Mimo wszystko bez wątpienia jest on wart polecenia.

Dogs — o zwierzętach na Netflixie

W każdym z 6 odcinków poznamy 6 historii, z których każda spokojnie starczyłaby na film pełnometrażowy. W pierwszym odcinku zobaczymy losy dziewczynki oraz jej psiego terapeuty. Wiele osób zapomina, że psy kochają bezwarunkowo bez względu na to, jak wyglądamy, czy kim jesteśmy, a dodatkowo mogą pomóc zwalczyć wiele zaburzeń.

Nie możemy zapominać, aby naszym psiakom odwdzięczyć się tym samym, aby każdego dnia czuły się kochane i doceniane. Tak jak Zeus, który utknął w targanej wojną Syrii. Jego właściciel wyjechał z tego kraju, jednak nie oznacza to, że zapomniał o swoim najlepszym przyjacielu. Kiedy tylko może, dzwoni do niego przez Skype, żeby chociaż przez chwilę mogli się zobaczyć. Co więcej, przykłada wszelkich starań, aby jego czworonożny przyjaciel mógł dołączyć do niego jak najszybciej.

Serial o psach: Dogs, czyli psie historie z całego świata

W serialu “Dogs” poznamy historie psów z całego świata, a każda z nich będzie zupełnie inna. Przedstawione tam zostaną perypetie zarówno właścicieli psów, jak i ludzi pełnych pasji, którzy pracują z nimi na co dzień. Dzięki temu będziemy mogli prześledzić najróżniejsze relacje łączące człowieka z psem.

Bez wątpienia przy oglądaniu tej produkcji, nie jedna osoba uroni łzę wzruszenia. Nie ulega wątpliwości, że Netflix, jak mało kto zna się na oczekiwaniach swoich widzów i w ten sposób zapewnia im produkcje na najwyższym światowym poziomie.

Brytyjski serial o zwierzętach

“Dogs” to oczywiście niejedyny serial o zwierzętach, który mogliśmy do tej pory oglądać. W swoim czasie brytyjska produkcja pod tytułem “Życie” zyskała gigantyczną popularność. Jako narratora w tej produkcji mogliśmy usłyszeć Davida Attenborough, który doskonale jest znany wszystkim miłośnikom filmów przyrodniczych. “Życie” opowiada o losach zwierząt i ich ewolucji na przestrzeni wielu, wielu wieków. Produkcja nie skupia się jednak na jednym konkretnym gatunku, czy rodzinie, lecz przedstawia losy zarówno malutkich zwierząt, jak i tych ogromnych.

Serial powstawał w latach 2009 i 2010 i zebrał naprawdę wysokie oceny od widzów z całego globu. Składa się z 10 odcinków i bez wątpienia jest godny polecenia dla każdej osoby, która kocha i interesuje się zwierzętami bez patrzenia na ich gatunek, czy rozmiar. Jeżeli go jeszcze nie oglądałeś, to bez wątpienia trzeba to nadrobić.

Psy w popkulturze: filmy o psach i książki o psach

Filmy, seriale, a także książki pełne są czworonożnych bohaterów, którzy do końca życia zostaną w naszej pamięci. W tym wątku wystarczy wspomnieć, chociażby o serii filmów o psie Beethovenie, czy chociażby książkę, którą większość z nas zna doskonale z dzieciństwa. Chodzi oczywiście o powieść pod  tytułem “O psie, który jeździł koleją”. Oczywiście nie są to jedyne filmy, czy książki opowiadające przygody naszych ukochanych czworonogów.

Pełno jest również animacji, które zna praktycznie każdy. “101 dalmatyńczyków”, “Zakochany kundel” czy “Piorun” to tylko nieliczne z nich. Jednak we wszystkich możemy przekonać się, jak wielkie jest psie serce i miłość, jaką te czworonogi mogą obdarzyć. Niestety wiele osób nie dostrzega tego, a co gorsza nie docenia, jak wspaniały przyjaciel jest u jego boku. Tego typu produkcje powinny trafić do jak największej liczby odbiorców, aby przekonali się, jak wspaniałymi towarzyszami w naszym życiu potrafią być psy czy inne zwierzęta domowe.