seryjny morderca jeży

Kilka dni temu informowaliśmy o zwyrodnialcu, który w Zielonej Górze pozbawił w bestialski sposób życia trzynaście zwierzaków. Jak gdyby nigdy nic, oblewał je łatwopalną cieczą i podpalał. Pierwszą z sytuacji zarejestrował miejski monitoring, dzięki temu seryjny morderca został w końcu aresztowany. Niestety nie przywróci to życia jeżom, które zabił. Spalone zwierzęta umierały w strasznych męczarniach.

Pierwsze spalone zwierzęta

Pierwsze spalone jeże zostały znalezione na początku lipca. Następnego, zabitego jeża odnaleziona następnego dnia, a kolejne trzy przypadki dały zatrważającą sumę trzynastu zwierząt. Śmierć jednego z pierwszych spalonych jeży nagrała kamera miejskiego monitoringu. Przez jakiś czas nie udawało się odnaleźć sprawcy tego bestialskiego czynu, ale reakcja mieszkańców miasta oraz internautów pomogła. Seryjny morderca jeży został schwytany.

Seryjny morderca aresztowany

To, czego dopuścił się ten człowiek jest straszne. Nie rozumiemy, jak ktokolwiek jest zdolny do tak okrutnego i bestialskiego czynu. Nikt o zdrowych zmysłach nie zabija zwierząt, tym bardziej w tak straszny sposób. Spalone zwierzęta umierały w strasznych męczarniach, zostały spalone żywcem. Całe szczęście udało się złapać sprawcę, jednak to co najbardziej przeraża w tej sytuacji, to wiek przestępcy. Ma on zaledwie 23 lata.

Co kierowało tak młodym człowiekiem przy podpalaniu bezbronnych zwierząt, nie wiemy. Jednak podejrzewać można, że chłopak nie miał odpowiednich wzorców w domu, względem opieki i traktowania zwierząt. Dlatego bardzo ważnym jest, uświadamianie maluchów i uczenie ich wrażliwości na krzywdę zwierząt. To pozwoli uniknąć w przyszłości takich sytuacji.

Jest w rękach Policji

Zielonogórska policja potwierdza, Przemysław P. został znaleziony i aresztowany. Zostaną mu postawione zarzuty za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Za taki czyn, po zaostrzeniu w styczniu ustawy, grozi obecnie do 5 lat pozbawienia wolności.

Liczymy na sprawiedliwy wyrok i bezwzględną karę więzienia. A wy?

seryjny morderca

seryjny morderca
Aresztowany seryjny morderca jeży, Przemysław P.
seryjny morderca jeży
Aresztowany seryjny morderca jeży, Przemysław P.
seryjny morderca jeży
Zabite jeże, matka z młodymi

Zobacz także:

  1. Spróbuj się nie zaśmiać! Najzabawniejsze zwierzaki uchwycone kamerą
  2. Służby alarmują! Gdy zobaczysz te robaki, UCIEKAJ razem z psem
  3. Typowe błędy kociarzy. Sprawdź czy nie krzywdzisz swojego kota!