Szukamy świadków zdarzenia, które miało miejsce wczoraj, czyli 17 lipca w Piekoszowie, małej miejscowości w województwie świętokrzyskim. O zdarzeniu poinformowała internautka, na jednej z grup na Facebooku poświęconej zwierzętom. Post został usunięty ze względu na drastyczne zdjęcia.

Skatowany pies w worku

Wczoraj, na terenie Piekoszowa jakiś człowiek wyrzucił worek ze skatowanym, ledwo żywym psem. Worka z psiakiem pozbył się przy jednej z bardziej ruchliwych ulic w Piekoszowie. Mimo tego, że sytuacja miała miejsce rano – nikt z przechodniów i kierowców nie udzielił psu pomocy przez cały dzień, nawet w momencie ulewy. Psie dziecko powoli konało na oczach wielu ludzi.

Poniżej zdjęcie, na którym obecny jest jeszcze jeden pies. Drugi pies nie jest bezpański i nie należy do człowieka, który wyrzucił szczenię. Ten rudy psiak od samego początku do końca towarzyszył skatowanemu szczeniakowi, jakby dawał mu wsparcie i bliskość – gdy Ci, którzy powinni, tego nie zrobili. Niestety skatowany pies nie dożył do momentu, kiedy przybyła do niego pomoc.

Prosimy o pomoc w identyfikacji sprawcy

Jak pisze internautka, sprawca najprawdopodobniej pochodzi z Piekoszowa lub jego okolic – wywnioskowała to po worku, w którym został wyrzucony skatowany pies. Sytuacja miała miejsce wczoraj, 17 lipca w miejscowości Piekoszów w województwie świętokrzyskim w godzinach porannych. Jeśli ktoś z Was widział coś podejrzanego lub poznaje psiaka – prosimy o zgłoszenie do najbliższego komisariatu, a jeśli nie wiecie nic na temat sprawy – udostępnijcie post dalej. Razem łatwiej będzie tego bydlaka znaleźć.

Mamy nadzieję, że oprawca tego biednego psa zostanie znaleziony i zostaną postawione mu zarzuty.

UDOSTĘPNIAJCIE POST DALEJ! MUSIMY ZNALEŹĆ TEGO ZWYRODNIALCA

Pierwsze część postu usuniętego z grupy
Druga część postu usuniętego z grupy

Zobacz także:

  1. O tym Polaku mówi cały świat. Uratował niezwykle rzadkie zwierzę
  2. Poszukiwany sadysta palący małe jeże! Znajdźmy go
  3. Twój pies przyciska głowę do ściany? To bardzo groźne objawy