Zaczynamy serię “Rozpocznij dobrze dzień z Merdaczem”. Od dzisiaj, każdego dnia redaktor naczelna serwisu, Weronika Szaciłowska będzie wybierać śmieszne filmy 2018 roku, wybierze kompilację, która należy do jej ulubionych. Jeśli macie ochotę tworzyć z nami tę serię – na końcu wpisu, nad filmem jest adres mailowy, na który możecie przesyłać filmy ze swoimi pupilami.

Śmieszne filmy 2018 roku ze zwierzakami

Tak, jak pisaliśmy wcześniej – oglądanie filmów ze zwierzakami poprawia koncentrację, wpływa dobrze na samopoczucie i uspokaja. Wpływa także na osiąganie lepszych wyników w szkole i w pracy. A nam zależy, żeby żyło się Wam jak najlepiej.

Dlatego postanowiliśmy uruchomić cykl “Rozpocznij dobrze dzień z Merdaczem”. Od dzisiaj, codziennie na naszej stronie będzie ukazywał się jeden, prześmieszny film. Póki co, filmy, które będą Wam każdego dnia poprawiać nastrój, będzie wybierać redaktor naczelna serwisu Merdacz.pl.

Powtarzamy – nie czuj się winny

Podsumowując, oglądanie filmów ze zwierzakami ma dobry wpływ na nasze samopoczucie, zwiększa poziom empatii i bycia opiekuńczym oraz pozytywnie oddziałuje na naszą koncentrację. Zresztą, nie ma lepszego i bardziej odprężającego, a śmieszne zwierzęta są najlepszą częścią internetu.

Wysyłajcie filmiki

Jako, że fani oglądania śmiesznym filmików i znają ich całe mnóstwo, to mamy świetny pomysł. Nie chcemy się powtarzać, więc może chcecie z Nami tworzyć najlepsze poprawiacze humoru? Jeśli wasze zwierzaki są niezwykle śmieszne, zachowują się w zabawny sposób przy kąpieli, atakują wyimaginowane krzaki lub robią super sztuczki? A może wasz kot przymierza się przez 5 minut do skoku, a jak już skacze, to z wielką gracją ląduje na podłodze? Prześlijcie film na adres:

redakcja@merdacz.pl 

W tytule wpiszcie “ROZPOCZNIJ DOBRZE DZIEŃ Z MERDACZEM”

Ważne! Jeśli nagrywacie filmik, musi być na nim widoczne, że zwierzęciu nie stała się krzywda, a także że pies czy kot nie czuli się niekomfortowo podczas jego nagrywania. Po drugie, przesyłając do nas film poświadczasz, że jesteś jego właścicielem i masz prawo do jego rozpowszechniania.

Opublikujemy wybrane materiały.

Zachęcamy także do obejrzenia poprzednich filmików wybranych przez naszą redaktor naczelną.

Zobacz także:

  1. Śmieszne filmy ze zwierzakami, to nie tylko przyjemność
  2. Tak wygląda wdzięczność zwierząt! Rozczulający widok
  3. Te zwierzęta rozczulą Cię do granic możliwości. Popłaczesz się