śmieszne zwierzaki
fot. youtube.com

Zwierzęta nie tylko są naszymi przyjaciółmi i pomocą. Mogą też być doskonałym źródłem zabawy i humoru. Te śmieszne zwierzaki rozbawią Cię do łez.

Nasze pupile zasługują na pełnię uwagi i miłość. Wielu właścicielu zwierząt uwielbia nagrywać i fotografować swoich ukochanych towarzyszy. Efekty tych sesji często są przezabawne i osiągają ogromną popularność w internecie.

Śmieszne zwierzaki są jedną z najczęściej wyszukiwanych kategorii w serwisie YouTube. Internauci uwielbiają oglądać rozczulające i słodkie wpadki zwierząt oraz ich reakcje na np. widocznie nieudany skok na kanapę czy szafę.

Niektóre nagrania potrafią rozbawić do łez. Czworonogi potrafią roztopić nasze serca tylko swoim wyglądem lub utarczką z innym zwierzęciem. Nie ważne, z jak wielką wyrozumiałością podejdziemy do wpadek naszych ukochanych zwierząt, trudno utrzymać powagę, gdy ewidentnie robią coś zabawnego.

Śmieszne zwierzaki rozbawią Cię do łez

Wśród sprawujących swój zwierzęcy kabaret prym wiodą koty. Te niezwykle giętkie i skoczne stworzenia lubią podejmować ryzykowne decyzje. Spadają z półek, uderzają w ścianę, lub po prostu nie do końca wiedzą, co się dookoła nich dzieje.

Koty uwielbiają wchodzić w trudno dostępne miejsca, do kartonowych pudełek i droczyć się z psami. Te drugie także zajmują zaszczytną lokatę w klasyfikacji najśmieszniejszych zwierząt. Najlepszy przyjaciel człowieka kocha gonić za swoim ogonem, blokować sobie dostęp do domu poprzez uparte trzymanie w pyszczku kijka, czy niekontrolowaną radość, która osiąga naprawdę pokaźne rozmiary.

Naszym zdaniem trzecie miejsce na podium w konkurencji “śmieszne zwierzaki” zajmują kapibary. Te spędzające większość czasu w wodzie, największe gryzonie świata, z daleka wyglądem przypominają raczej dziki niż najbliższego krewnego świnki morskiej.

Te spokojne zwierzęta robią prawdziwą furorę wśród swoich pasjonatów. Ważące kilkadziesiąt kilogramów “gigantyczne chomiki” są przyjazne i nie stronią od zabawy. Internet pełen jest zabawnych nagrań z ich udziałem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prosty trik a uratuje Twojemu psiakowi zdrowie! Wystarczy 10 sekund
  2. Kinga Rusin nie wytrzymała! Wzorowo zmiażdżyła myśliwych w DDTVN
  3. Też to masz? Najdziwniejsze rzeczy, które robią właściciele psów

źródło: YouTube