stary pies

Stary pies wielokrotnie ma nam coś do przekazania, zwłaszcza przed swoją śmiercią. Niestety moment jego odejścia jest bardzo smutny i urzekający. Pewien pies idealnie o tym wiedział, dlatego postanowił opowiedzieć o swoim ostatnim dniu z najbliższymi. Poznajcie jego historię. 

Stary pies o imieniu Duke należy do tych psiaków, które postanowiły podzielić się swoją wzruszającą historią, więc radzę przygotować chusteczki, bo łzy mogą się pojawić. 

Chłopak został adoptowany przez swoich ludzi. Jednak nim się to wydarzyło, nikt go nie chciał. Nikt się nim nie interesował. Znajdował się w schronisku, gdzie było mnóstwo innych psów, które co chwila znajdowały domy. Pies trafił wreszcie na ludzi, którzy otworzyli przed nim serce i pokazali, co to znaczy kochać. I tak o to stary pies zyskał coś najwspanialszego w świecie. 

Niestety nadszedł taki dzień, gdy bardzo poważnie zachorował. Postanowił jednak opowiedzieć o swoim ostatnim wspólnie spędzonym dniu z najbliższymi mu ludźmi. Poznajcie jego historię. 

Dziś był mój ostatni dzień na ziemi – Duke.

Zjadłem dużo hamburgerów, była super impreza.

1