streisand

Szerszemu gronu znana jako wybitna piosenkarka oraz aktorka. Wyznała na początku roku, że jej oba psy, które obecnie posiada, są klonami jej nieżyjącej suczki, Samanthy. Wywołało to wielką burzę wśród internautów. Dla nas też jest wątpliwa etyczność takich procederów. 

Znana aktorka i piosenkarka sklonowała swojego psa

Barbra Streisand wyznała na początku tego roku, że jej oba psy rasy Coton du Tulear są klonami jej nieżyjącej suczki Samanthy. Miss Violet i Miss Scarlett to klony zdechłej w 2017 suni, która była jej wielką miłością. Przed jej śmiercią zostały pobrane komórki potrzebne do klonowania – pozyskane zostały z żołądka i pyska. 

Ta szokująca informacja została ujawniona podczas sesji zdjęciowej, która miała miejsce w domu Barbry Streisand. Poprosiła o nazwanie zdjęcia z psami “Send in the Clones” – w wolnym tłumaczeniu na język polski oznacza “Przyślij Klony”. 

Barbra Streisand przyznała się do sklonowania swojego psa

Amerykańska aktorka twierdzi, że mimo sklonowania Samanthy, z czego narodziły się Miss Violet i Miss Scarlett, zwierzęta całkowicie różnią się od siebie charakterami. 

Mają inne osobowości – dodała piosenkarka. – Czekam aż dorosną. Chcę zobaczyć czy mają oczy Samanthy oraz jej powagę – powiedziała.

Czy klonowanie zwierząt jest legalne?

Tak, zaczęło się wszystko od owcy Dolly. Obecnie Rosjanie próbują odtworzyć mamuty, a naukowcy z Australii marzą o powrocie wilka workowatego. Polacy natomiast chcą ożywić wymarłego tura. 

Niedługo będziemy mogli powiedzieć “jeszcze raz to samo proszę” w kwestii ukochanego pupila. Już teraz można za bardzo wysoką kwotę zamówić sobie kopię swojego pupila, który nas opuścił. Pewna para postanowiła sklonować swojego nieżyjącego labradora, 5 lat wcześniej zostały pobrane od niego próbki. Powrót ich ukochanego czworonoga w nowym ciele kosztował ich ponad 150 tysięcy dolarów. Natomiast pewna Chinka zapłaciła 582 tysiące za sklonowanie swojego zmarłego mastiffa. 

Streisand
Barbra Streisand ze swoimi sklonowanymi psami

Zobacz także:

  1. Te zwierzaki strasznie cierpią przez Twoją głupotę. To musi się skończyć
  2. Wielka tragedia! Pies popularnego polskiego aktora został bestialsko otruty
  3. Brutalnie ją wyrzucili, przez lata żyła samotnie w lesie. Wtedy wydarzył się cud