Zdobyć 14 milionów wyświetleń pod prywatnym filmem w dwa dni to trudne zadanie. Jakiej gwieździe się to udaje? Trzeba być naprawdę lubianym, mieć wielu fanów lub wrzucić coś, co całkowicie porywa internautów. Tak właśnie było w przypadku pewnego psa. Sunia husky skradła miliony serc na całym świecie. 

Urocza sunia husky gwiazdą internetu

Urocza sunia została ulubienicą wielu internautów, ale sympatią został także obdarzony jej towarzysz z filmu. Wideo z udziałem psa i małego owada opublikowane zostało cztery dni temu na profilu “Fluffy Husky Tales”. Strona jest poświęcona przygodom gromady czworonogów. Bohaterką filmu została Cymber, na której dwubarwnym nosie usiadł sporych rozmiarów motyl, który cały czas machał swoimi skrzydełkami, zasłaniając psu widok.

Cymber zachowała dystans

Sunia podeszła do owada początkowo z pewną nieśmiałością i dystansem. Widać było, że przeszkadza jej to, że motyl zasłania jej widok. W końcu udało się jej, skłonić gościa do przejścia z niezwykłego nosa na głowę. Sunia przez cały czas próbowała go powąchać, ale niestety był poza zasięgiem jej węchu. Motyl nie zamierzał opuścić psiaka, mimo, że ten bardzo dużo się ruszał. Trząsł głową, a owad zachowywał się, jakby mu to nie przeszkadzało lub nie zdawał sobie z tego sprawy. Niezwykłe wideo jest na dole wpisu.

Mały owad chciał się zaprzyjaźnić

Mały owad przez dłuższą chwilę siedział na głowie psiaka. A u czworonogów nie ma mowy na przyjaźń, jeśli najpierw czegoś nie powąchają. W pewnej chwili motyl postanowił jednak odlecieć, a pies kawałeczek za nim pobiegł. Widać było, że chciał sprawdzić z kim miał do czynienia i czy warto było się jednak z nim zakumplować.

W świecie zwierząt mają miejsce niezwykłe przyjaźnie. Nie raz media informowały o niezwykłej przyjaźni np. między koniec a psem, albo kotem, a krowami. Dlaczego motyl nie mógłby się w takim razie zaprzyjaźni z psem?

Każde żyjące stworzenie jest przecież innym równe.

Zobacz także:

  1. Służby alarmują! Gdy zobaczysz te robaki, UCIEKAJ razem z psem
  2. Przywiązali psa do płotu i wzięli siekierę. Koniec historii miażdży serce
  3. Jak przygotować psa na dziecko? Kilka zasad