Pewien mężczyzna zaczął się martwić o swojego 9-letniego syna, kiedy on próbował pokrętnie tłumaczyć, gdzie znika na całe dnie. Taka próba wyjaśnień nie uśpiła czujności ojca i postanowił śledzić chłopca. Kiedy odkrył prawdę, rozpłakał się. Nie chciał pozostać bezczynny i postanowił zareagować. 

Mały chłopiec znikał na całe dnie

Następnego dnia ojciec wymknął się z domu zaraz po synu. Przez jakiś czas szli ulicą, ale w pewnym momencie chłopiec skręcił i się zatrzymał, ojciec dla bezpieczeństwa pozostał za rogiem. Wtedy do malca zaczęły podchodzić bezpańskie psy, jeden po drugim. Najpierw ojciec się przestraszył, ale zobaczył, że psy mają bardzo łagodne i przyjacielskie nastawienie. Tajemnica zniknięć przynajmniej rozwiązana, syn pomaga zwierzętom.

Syn pomaga zwierzętom

Ojciec postanowił wyjść zza rogu. Mina chłopca, kiedy zobaczył tatę była pełna obaw, ale mężczyzna szeroko się uśmiechnął i pochwalił syna za to, co robi dla tych psiaków.

Ken wyznał ojcu, że na samym początku musiał być minimum 10 metrów od jedzenia, żeby psy nie bały się podjeść. Dopiero stopniowo zmniejszał dystans między nimi, dając im możliwość oswojenia się z nim. W końcu psiaki zaczęły mu się dawać głaskać, czasem nawet same się tego domagając. Chłopiec wykazał się niezwykłą dobrocią i cierpliwością. Jego postawa jest, jak najbardziej godna naśladowania.

Ojciec pomógł synowi

Tata Kena widząc w jak złym stanie są psiaki, postanowił wesprzeć całą inicjatywę chłopca. Założył fundację wolontariuszy, którzy prowadzą wiele działań na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierzaków.

Kupił także działkę, na której zbudował małe schronisko dla zwierząt. Dla tych psów była to jedyna szansa na ratunek. Brudne ulice, głód i choroby zamieniły na miłość, ciepły kąt i jedzenie. Wielkie brawa dla ojca Kena, wychował naprawdę wyjątkowego syna i sam jest niezwykłą postacią.

syn pomaga zwierzętom syn pomaga zwierzętom syn pomaga zwierzętom

Zobacz także:

  1. Twój pies zjada odchody? Możesz sobie z tym poradzić
    syn pomaga zwierzętom
  2. Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!
    syn 
  3. Pies ofiarą polowania, przeżył gehennę. Pomóżcie! Trzeba odebrać zwyrodnialcowi jeszcze 20 psów