Szczekający kot

Szczekający kot wydaje się konceptem tak nierealnym, że trudno go sobie wyobrazić. Istnieje jednak nagranie ilustrujące ten fenomen. Niewiarygodne, jak dobrze oddany został szczek psa przez zwykłego kota.

Szczekający kot wydaje się być oksymoronem, sytuacją niemożliwą do osiągnięcia, swoistym żartem natury z człowieka. Nic dziwnego więc, że większość osób na takie słowa zareaguje zadziwieniem i śmiechem. 

Okazuje się jednak, że kot, jeśli chce, szczekać potrafi. Fenomen zarejestrował jeden z właścicieli, który zainteresowany głośnym szczekaniem, jak mu się wydawało z podwórka, podszedł do okna. 

Koty jednak szczekają, a wszyscy niedowiarkowie powinni przeprosić za swoje wcześniejsze osądy. To najlepsze co dziś zobaczysz.

Szczekający kot, czyli czy kot umie szczekać?

Niczego nieświadomy właściciel czarnego kotka podszedł do okna, na którym zwierze siedziało. Kot z wielkim zainteresowaniem patrzył na podwórze, co jednoznacznie wskazywało, że zwierzęcia awantura wymagająca głośnego szczekania dzieje się na dole.

Jakże zdziwił się, gdy zauważył, że szczeka właśnie kot. Natychmiast sięgnął po telefon i zaczął nagrywać całą sytuację. Co ciekawe, przez dłuższą chwilę zwierzę nie wiedziało, że jest obserwowane.

Zdziwiony właściciel i zdziwiony kotek

Szczekający kot wydawał naprawdę niecodzienne dźwięki, a niewprawione ucho z pewnością nie poznałoby, jakie zwierzę jest ich autorem. Ton i poziom decybeli jasno wskazywały na psa i to sporych rozmiarów.