szczeniak
Zdjęcie poglądowe

Każdego dnia wstajemy do pracy, by pisać dla Was artykuły i każdego dnia mamy nadzieję, że wreszcie będzie taki dzień, gdy będziemy mogli dzielić się samymi dobrymi informacjami. Niestety nie dzisiaj, może jutro. Tym razem opowiemy Wam o pewnym szczeniaku, który nie zasłużył z pewnością na to, co go spotkało. 

Jak pozbyć się szczeniaka?

Okazuje się, że ludzie mają różne pomysły. Można śmiało stwierdzić, że pomysłowość ludzka nie zna granic. Pewna kobieta znalazła właśnie sposób na to, jak skutecznie pozbyć się swojego psa. Całe zajście milo miejsce w Inowrocławiu, przy ulicy Wojska Polskiego. W jednym z domów trwała libacja alkoholowa, w której udział brała 47 letnia mieszkanka. Znajdował się tam również jej psiak, słodki szczeniak rasy jamnik. Zdenerwowała się na psiaka i postanowiła wyrzucić malucha przez balkon. 

Jeśli jednak Ty zastanawiasz się nad pozbyciem się szczeniaka – NIE ZABIJAJ GO! Grozi za to do 3 lat więzienia oraz kara finansowa do 100 tysięcy złotych. Postaraj się znaleźć mu dom, ostatecznie możesz zawieźć zwierzaka do schroniska. 

Szczeniak został wyrzucony przez okno, powód rozrywa serce

Mieszkanka Inowrocławia miała we krwi 2 promile. 

– Wyjaśniła, że zdenerwowała się na czworonoga – mówi aspirant sztabowy Izabella Drobniecka z policji w Inowrocławiu

W rozmowie z policjantami, jako główny powód wyrzucenia psa przez balkon podała, iż zdenerwowała się na niego, bo załatwił swoją potrzebę fizjologiczną w mieszkaniu. O całym zajściu poinformował policję mężczyzna, który był świadkiem zdarzenia. Poobijanego szczeniaka zabrał do weterynarza.

– Postawa tego mężczyzny zasługuje na szczególne podkreślenie. Po badaniach zabrał psa do siebie – wyjaśnia policjantka. 

O dalszych losach zwierzaka zadecyduje urząd miasta. Kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad psem i grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. 

Jak nauczyć szczeniaka żeby sikał na dworze?

Przede wszystkim przygotuj się na żmudne zadanie, które przyniesie efekty dopiero po dłuższym czasie. Szczeniaki są psimi dziećmi, których trzeba wszystkiego nauczyć od podstaw. Zaopatrz się w zapas specjalnych podkładów i rozłóż je na podłodze. Najlepiej wybierz miejsce, które jest najczęściej wybierane na toaletę Twojego pupila. Jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli, to nie denerwuj się, to i tak nic nie da. A szkoda Twoich nerwów. Poza tym weź pod uwagę, że niepowodzenia mogą i będą się zdarzać. 

Jamnik Pilu

Zobacz także:

  1. Głupi żart czy bestialstwo? Świnka morska na sprzedaż z makabrycznym opisem
  2. Horror w Polsce! Mężczyzna głodził psa, następnie go brutalnie zamordował
  3. Zostało coraz mniej czasu. Musisz zdecydować, czy pomożesz zwierzętom