szczeniak
Zdjęcie poglądowe/Pixabay

Szczeniak nie miał szansy na długie życie. Dwóch młodych mężczyzn w bardzo bestialski sposób pozbawiło go życia. Najpierw został pobity, a później praktycznie ugotowany żywcem. Sprawcy pochwalili się tym makabrycznym czynem w sieci. Na jaką karę zasługują tacy zwyrodnialcy?

Szczeniak mógł się cieszyć życiem jedynie 4 miesiące. Dwójka młodych ludzi postanowiła to życie mu odebrać i to w bestialski sposób. Najpierw dotkliwie go pobili, niestety nie zakończyli na tym okrucieństw. 

Szczeniak nie miał szans długo żyć, miał tylko 4 miesiące

Mały szczeniak został brutalnie pobity i wsadzony do mikrofalówki przez dwóch Irlandczyków w mieście Lurgan. Wiek sprawców dodatkowo szokuje, mieli 16 i 23 lata. 

Najpierw mężczyźni postanowili pobić psa i to nagrać. Niestety ich zdaniem filmik nie był zbyt ciekawy, więc wsadzili go do mikrofalówki i nastawili na kilka minut. Szczenię w mikrofalówce niezwykle wyło i piszczało z bólu przez pierwsze minuty. Niestety w końcu organizm odmówił posłuszeństwa i szczenię padło ugotowane żywcem.

Ugotowali psa i pochwalili się tym w internecie

Mężczyźni najprawdopodobniej byli bardzo zadowoleni z efektów swoich działań, ponieważ umieścili ten drastyczny film w sieci. Bardzo szybko sytuacją zainteresowała się Policja, która nadal nie może uwierzyć, że ktoś był zdolny do takiego bestialstwa.