szczeniak

Szczeniak może być najlepszym przyjacielem człowieka, podobnie jak każdy pies. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że jego pojawienie się w Twoim domu wywróci cały świat do góry nogami. Mężczyzna, który brutalnie znęcał się nad niewinnym zwierzęciem, nie miał za grosz pomyślunku i ewidentnie nie zdawał sobie z tego sprawy. Przykre tylko, że psiak musiał trafić na tak nieodpowiedzialnego właściciela. 

Szczeniak stał się ofiarą bezmyślnego opiekuna

Szczeniak podobnie jak każde inne stworzenie potrzebuje odrobiny miłości i ciepła. Prawdą jest to, że jeśli mu je okażesz i poświęcisz, choć odrobinę czasu wolnego, uda Ci się go ułożyć. Niestety nie każdy o tym wie lub nie każdy ma na to ochotę. Przykład?

Mężczyzna miał dość ciągłego szczekania zwierzęcia i zacisnął opaskę na jego maleńkim pyszczku. Jakby tego było mało, był na tyle dumny ze swojego bezmyślnego czynu, że pochwalił się wszystkim w internecie. 

Jak doszło do tego straszliwego czynu?

Właścicielką tegoż biednego i bezbronnego zwierzęcia jest partnerka mężczyzny. Ponoć o niczym nie miała pojęcia, jednak zwierzak został jej odebrany, co pozostawia wiele do myślenia. Partner kobiety, mieszkający w Oregonie w Stanach Zjednoczonych miał dość szczekania zwierzęcia, a że nie mógł go uciszyć w inny sposób, wybrał dość niekonwencjonalną metodę. Jak już wspomniałam wcześniej, założył psu opaskę zaciskową. Nie chcę nawet wiedzieć, co musiało czuć to biedne stworzenie.