szczeniak

Szczeniak jest takim psim dzieckiem, które można wszystkiego nauczyć. Jednak należy pamiętać o tym, że maluch potrzebuje przede wszystkim mnóstwa miłości, czułości i opieki. Niestety czasem zdarza się tak, że te bezbronne stworzenia są skazane na złych ludzi. Tak właśnie było w przypadku szczeniaka z historii, którą może przeczytać poniżej.

Szczeniak został skazany na spędzanie czasu z niewłaściwymi ludźmi, którzy go bardzo skrzywdzili. Co się takiego stało? I jak to możliwe, że ktoś celowo zranił takiego słodziaka? 

Szczeniak stał się żywą tarczą

Zwierzę stało się czymś w rodzaju żywej tarczy. Całe zajście miało miejsce w Rock Holl w Karolinie Południowej. Doszło do strzelaniny, w której ucierpiał niewinny szczeniaczek. Mieszkańcy słysząc strzały wezwali policję. To właśnie dzięki temu został uratowany ten pies i przewieziony do kliniki weterynaryjnej, w której udzielono mu odpowiedniej pomocy lekarskiej. 

Zgodnie z tym, co udało się ustalić funkcjonariuszom policji, szczenię zostało postrzelone kilkanaście razy. I mimo, iż  jest to szokująca informacja, to równie bardzo szokuje wiek przestępców. Sprawcy mieli bowiem zaledwie kilkanaście lat.