szczeniak

Szczeniak przygarnięty przez tę rodzinę okazał się wcale nie być psem. Do wstrząsającego odkrycia doszło w jednej z miejscowości w Arizonie. Kiedy gatunek ich zwierzaka wyszedł na jaw, wszyscy byli w szoku. 

Szczeniak trafił do domu niezwykle dobrych ludzi. Niestety jego zachowanie całkowicie odbiegało od psiego, skontaktowali się ze specjalistą i usłyszeli prawdę, która wstrząsnęła wszystkimi. 

Pies to niewątpliwie najlepszy przyjaciel człowieka. Ten wzór znamy zarówno z literatury, jak i też kultury popularnej. Nic dziwnego, że wiele osób na całym świecie decyduje się na adopcję szczeniaka. Podobnego pomysłu był pewien chłopiec z Arizony, który zapragnął mieć pupila. Ukochane zwierze jednak nie okazało się tym, które wymarzyło sobie dziecko.

Szczeniak, którego adoptowali, okazał się zupełnie innym zwierzęciem

Cała historia swój początek ma kilka lat temu w Arizonie. Jeden z młodych mieszkańców stanu zapragnął przygarnąć małego psiaka. Los okazał się dla niego szczęśliwy, bo obok swojego domu znalazł szczeniaka, który przechadzał się po sąsiedztwie. Dziecko wzięło ze sobą zwierzę do domu. Po wielogodzinnym błaganiu dostało pozwolenie, aby zwierzak został z rodziną w domu.

Pierwsze miesiące czworonoga u boku pana były jak z bajki. Psiak rósł, przybierał na masie, a także pokochał chłopca, który go przygarnął. Niestety, ale wszystko zmieniło się, gdy zaczął dorastać. Jego zachowania daleko odbiegały od tego, co znamy u psów domowych.