szczeniaki w rosji
https://www.youtube.com/watch?time_continue=72&v=_WA4--gvKU0

Szczeniaki znalezione pod brukiem chodnika w Rosji, zostały uratowane w ostatniej chwili. Okazuje się, że władze nierzadko nie potrafią sobie poradzić z plagą porzuconych zwierzaków. W środku wielkiego miasta może na nie czekać jednak wiele niebezpieczeństw. Oprócz ataków innych zwierząt, problemów ze znalezieniem pożywienia, mogą mu się przytrafić losowe, absurdalne sytuacje. To, co przydarzyło się suczce w Rosji może zszokować niejedną osobę!

Szczeniaki czekała pewna śmierć. W tym samym czasie przeprowadzono naprawę chodnika. Dziurę, która pojawiła się nagle na przejściu, wypełniono piachem i kostką brukową. Jednak naprawiona wyrwa zaczęła… wydawać dźwięki! Szczekanie, mlaskanie i skowyt wyraźnie zaniepokoiły przechodniów. Po dwóch dniach okoliczni mieszkańcy postanowili sprawdzić, co się dzieje pod spodem.

Psy w Rosji nie mają dobrego życia. W maju tego roku świat obiegła wstrząsająca informacja. Jak poinformował serwis polskatimes.pl, fundacja Otwarte Klatki apelowała w sprawie rosyjskich psów. – Bezdomne psy są trute i umierają w męczarniach przed Mundialem w Rosji! Pomóż im! – apelowali działacze 

Zdaniem wolontariuszy i pracowników Otwartych Klatek psy umierały w strasznych męczarniach po zjedzeniu zatrutego jedzenia. Całe to działanie związane było z organizacją przez Rosję Mistrzostw Świata. Niestety jest to dość popularna praktyka pozbywania się bezdomnych zwierząt psujących krajobraz. Podobne doniesienia napływały z Ukrainy przed Mistrzostwami Europy, które nasz kraj organizował z tym krajem.