Szczeniaki bestialsko został zamordowane przez nastolatkę. Wszystko nagrała i udostępniła w sieci. Okrucieństwo wobec zwierząt nie zna granic. Niestety dopóki przepisy stanowiące o ochronie zwierząt nie zostaną wreszcie zaostrzone, nie można oczekiwać zaprzestania tych karygodnych postępowań. Społeczeństwo z każdą chwilą jest coraz bardziej świadome, lecz to nadal kropla w morzu. Okazuje się, że nie tylko w Polsce zdarzają się tak okrutne sytuacje. Jakiś czas temu Bośnia zasłynęła na cały świat z powodu jednej nastolatki. 

Bośnia: nastolatka zabiła bestialsko szczeniaki

Parę lat temu w Bośni, konkretniej w mieście Bugojno doszło do zatrzymania nastolatki podejrzanej o znęcanie się nad zwierzętami. Dziewczyna była “gwiazdą” filmiku, w którym rzuca małymi szczeniakami do rzeki. 44-sekundowe wideo pokazuje blond dziewczynę w czerwonej bluzie, która po kolei rzuca pieskami do rzeki. Film został usunięty z YouTube, ale zanim to się wydarzyło, został osadzony w wielu innych witrynach.

Nastolatka wywołała ogólnoświatowe oburzenie, po tym jak pochwaliła się swoim występkiem na jednym z popularnych portali. Szukała jej policja zarówno w całym kraju, jak i na świecie. Pojawiły się pewne tropy od kilku organizacji. Jedna z nich twierdziła, że filmik był nagrywany przez brata nastolatki. 

“Nie możemy powiedzieć ze 100-procentową pewnością, że to prawda, ale otrzymaliśmy inne informacje, które prowadzą nas do przekonania, że ​​tak jest” – powiedział Ivanisevic.

Bośnia: sadystka, która zabiła szczeniaki została znaleziona

Rodzice dziewczynki zostali zatrzymani i przesłuchani przez policję. Zgodnie z prawem bośniackim, grozi im kara grzywny w wysokości 4 000 funtów, za okrucieństwo wobec zwierząt. Międzynarodowa wściekłość sięgnęła tak olbrzymiej skali, że reżyser filmu Transformers – Michael Bay, zaoferował nagrodę 50 000 funtów za wszelkie informacje prowadzące do aresztowania winnej.  Warto dodać, że prawo bośniackie wymaga od każdego, kto jest winien zabicia, bądź zadawania obrażeń zwierzęciu – podlega karze grzywny od 15 do 5 000 euro. 

Jak już wspominaliśmy, dziewczynę udało się zatrzymać. Niestety nie odpowiedziała za swój czyn. Jedyną karą była nawiązka finansowa nałożona na rodziców.

Niżej zamieszczamy filmik przedstawiający zaistniałą sytuację. Ostrzegamy, że jest on przeznaczony dla ludzi o mocnych nerwach. 

Zobacz także:

  1. 19-latka wyrzuciła zwierzaka na pewną śmierć. Robiła wszystko, żeby nikt go nie znalazł
  2. Tysiące ludzi znęca się nad zwierzętami. Liczba skazanych Cię rozwścieczy
  3. Skatował bestialsko psa do nieprzytomności. Odpowie przed sądem?