Teksas. Miejscowa policja obecnie prowadzi śledztwo w sprawie pedofila. 11-latka wybrała się na spacer ze swoim psem. Wtedy na jej drodze pojawiła się ciężarówka i wysiadł z niej podejrzanie patrzący na nią mężczyzna. Gdyby nie cudowna reakcja jej czworonożnego przyjaciela – historia nie skończyłaby się dobrze.

Teksas: pedofil chciał porwać 11-latkę

Dziewczynka wybrała się w ciągu dnia na spacer ze swoim psiakiem. Wtedy z szarej ciężarówki, która nadjechała, wysiadł mężczyzna. 11-latka zwróciła uwagę, że bardzo dziwnie jej się przyglądał, zaczęło ją to niepokoić. Zauważyła też, że mężczyzna zaczął podążać za nią, przestraszyła się i zaczęła biec. Mężczyzna pobiegł za nią i próbował ją za ramię wciągnąć do samochodu. 

Wysiadł z niego mężczyzna, który na mnie dziwnie patrzył. Przestraszyłam się, więc zawróciłam w kierunku domu. Wtedy zdałam sobie sprawę, że że dzieje się coś złego, więc zaczęłam biec. Mężczyzna to zauważył i zaczął biec za mną, złapał mnie za ramię i ciągnął mnie w kierunku ciężarówki – powiedziała swojej siostrze dziewczynka.

Teksas: pies obronił dziecko przed pedofilem

Zwierzak należący do dziewczynki wyczuł zagrożenie ze strony mężczyzny i mocno ugryzł pedofila. Zwyrodnialec przestraszył się dzielnego czworonoga, wsiadł do auta i uciekł. 11-latka od razu pobiegła do domu i opowiedziała sytuację rodzicom. Wszyscy byli przerażeni sytuacją, ale przypomnieli sobie, że monitoring obejmuje miejsce, w którym mężczyzna zaczepił dziecko. Udostępnili jego wizerunek w sieci i dzięki sile internetu oraz zaangażowaniu internautów, udało się schwytać zboczeńca. Został aresztowany, a teksańscy policjanci prowadzą postępowanie w jego sprawie. Póki co, mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. 

Czytaj także: Będziecie w szoku! Ten zwierzak przyszedł na świat z ludzką twarzą

Teksas
Teksas: Ray, pies, który uratował dziewczynkę przed pedofilem

Zobacz także:

  1. Skatował bestialsko psa do nieprzytomności. Odpowie przed sądem?
  2. Wakacje się skończyły, jednak zagrożenie nie minęło. Twój pies nadal może umrzeć
  3. Mały niedźwiadek nie mógł nadążyć za mamą. Uratował go wyjątkowy mężczyzna