Blisko pół roku temu pojawił się w serwisie Twitter bestialski filmik. Stał się on, w niektórych kręgach wiralowy. Nastolatka widoczna na filmie, celowo kopnęła małego kociaka w betonowy murek. Zrobiła to z radością na twarzy. Z tego co dowiedziały się inne media, dziewczyna ma 15 lat. Czym się kierowała dokonując tego okrucieństwa?

Kociak został bestialsko i celowo kopnięty przez nastolatkę

Kociak widoczny na filmie ma może półtora miesiąca, nie wiadomo czy należy do nastolatki ze zdjęcia. Nie wiemy także czy przeżył. Nastolatka na filmie trzyma w ręku telefon, patrzy w kamerę i się uśmiecha. Trzy kroki od niej znajduje się malutki kot. Następnie nastolatka bierze zamaszysty ruch i kopie kotka w stronę betonowego rowu. Kociak uderza o kamień i spada w dół. Uśmiech dziewczynie nie schodzi z twarzy. 

Nie jesteśmy w stanie zrozumieć, jak można być takim człowiekiem. W dodatku w sumie dzieckiem, bo przecież 15-latek nie jest w pełni dojrzałą osobą. Czy naprawdę ludzie nie mają serc? Czy nikt nie może od dziecka uczyć, że zwierzęta też czują? 

Film został umieszczony w serwisie Twitter

Cała sytuacja miała miejsce blisko pół roku temu, jednak czasami ten film jest kasowany ze wszystkich stron internetowych. Ja na niego trafiłam w serwisie Facebook, korzystając z telefonu.

Zapisałam link, ale kiedy chciałam odtworzyć materiał na komputerze, strona nie już nie działała. Znalazłam za to źródło opisujące, to makabryczne zdarzenie. Wpis datowany jest właśnie na marzec 2018.

Strona thereporter.my poinformowała, że na początku marca w serwisie Twitter pojawił się wiralowy filmik, umieściła do użytkowniczka o nazwie bqishamin. Jednak nie ona była jego autorką. Trafił w jej ręce, a ona chciała to bestialstwo nagłośnić. Został on także dość szybko usunięty. Nie wiadomo czy przez administrację czy nastolatkę.

Jej tłumaczenia są szczytem ignorancji

Po umieszczeniu filmu w sieci, internauci odnaleźli sprawczynię

Po umieszczeniu filmu przez bqishamin w serwisie Twitter, internauci postanowili odnaleźć nastolatków, którzy w bestialski sposób zabawili się kosztem niewinnego zwierzęcia. I udało się to im. Sprawczynię odnaleźli w serwisie Instagram. Kiedy zaczęli wysyłać do niej wiadomości, także z groźbami, 15-latka usunęła wszystkie posty z profilu. Mimo że posiadała ponad 2000 obserwujących. Obecnie jej konto nie istnieje, zostało najpewniej ukryte lub usunięte. 

Film obecnie jest nie do odnalezienie, poniżej znajdziecie jedynie zdjęcia z tego bestialstwa.

A my naprawdę nie rozumiemy, co nią kierowało. Skąd w ludziach bestialstwo? Zastanawiam się czy fakt, że zwierzęta czują ból i cierpienie, nie jest wiedzą ogólną?

twitter
Profil rzekomej sprawczyni przed usunięciem postów i konta
twitter
Profil rzekomej sprawczyni. Został usunięty
twitter
Screen ze strony thereporte.my. Jest to niedostępny już załącznik do filmu w serwisie Twitter

twitter

Zobacz także:

  1. Skatował dwa psy, znaleziono je w makabrycznym stanie. Odpowie za to?
  2. Polska gwiazda znęca się nad zwierzętami? Jej tłumaczenia są absurdalne
  3. Zabił najsłynniejsze zwierzę na świecie. Kara to absurd, rodacy jednak nie odpuścili