Walki psów kiedyś były legalne. Nie są wymysłem, jak niektórym się zdaje, XX i XXI wieku. Walki psów, walki byków, szczucie psów na byki, niedźwiedzie, lwy, a nawet słonie cieszyły się ogromną popularnością już w starożytności. Jednak ten nielegalny obecnie sport, nadal istnieje miejsce. Historia pewniej suni, która była wykorzystywana do walk psów rozrywa serce. 

Walki psów

Sunia została odnaleziona przez fundację u handlarzy bronią i narkotykami. Wykorzystywana była do krwawych walk psów i jej stan był bardzo ciężki. Przebywała zamknięta w pokoju z bardzo dużą liczbą innych zwierząt, co także nie pozwalało jej na odzyskanie zdrowia. Kiedy obecna właścicielka Karmy zobaczyła jej zdjęcie i historię, od razu pomyślała, że ten pies jest przeznaczony dla niej. Kobieta sama przeżyła bardzo poważny wypadek samochodowy, dlatego bardzo utożsamiała się z historią zwierzaka. Obie zostały poturbowane przez życie.

Rodzina bała się przeszłości psa

Kiedy tylko sunia trafiła do domu Christiny Puglisi, od razu wskoczyła na kanapę i zaczęła rozdawać całej rodzinie całusy oraz okazywać miłość wszystkim na około. Syn Pani Puglisi początkowo bał się psa. Choć wszyscy oczekiwali agresywnego zachowania, on tylko się przytulał i całował chłopca. Po pierwszej nocy psa w domu, chłopiec obudził się z wtuloną w siebie sunią, która bardzo pragnęła ciepła i miłości. Z pewnością wcześniejszy właściciel nie okazywał jej czułości.

Rodzina trochę bała się, że przeszłość Karmy da o sobie znać i sunia zacznie wykazywać agresję. Sunia jednak okazała się wspaniałym kompanem i bardzo szybko stała się nieodłącznym elementem rodziny. Po pewnym czasie, który Karma spędziła w nowej rodzinie, pojawił się kolejny jej członek. Na świat przyszła córeczka Christiny Puglisi. Karma od razu pokochała malutką, opiekowała się nią i cały czas próbowała całować. Stała się wręcz opiekunką dziewczynki.

Pitbull nie taki straszny, jak go malują

Wiemy, że niektórzy boją się pitbulli. Jednak historia Karmy pokazuje, że pitbulle mogą być najbardziej uroczymi, łagodnymi i wspaniałymi psami. Potwierdzają to nawet słowa kilkuletniego syna Christiny:

– Zobaczcie, wiele teorii mówi, że pitbulle są agresywnymi i diabelskimi psami. To nie jest prawda. Pitbulle są naprawdę miłe. Jeśli prawidłowo je wychowasz, będą wspaniałymi psami.

Zobacz także:

  1. Rasy psów, które nie szczekają. Lista, charakterystyka i galeria
  2. Dlaczego pies je trawy i czy powinien?
  3. Mordują publicznie zwierzęta. Uważają się za “artystów”