Wrocław

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o złapaniu sadysty, który zamordował w Zielonej Górze 13 niewinnych zwierząt. 23-latek spalił żywcem kilkanaście jeży. Tym razem czas na Wrocław. Ze stolicy Dolnego Śląska napływają zatrważające informacje. Poszukiwany jest sadysta, który na cel wziął sobie także małe jeżyki. Mieszkańcy Wrocławia wyznaczyli nagrodę za jego schwytanie lub wskazanie. 

Wrocław: sadysta morduje zwierzęta

Wrocławskie media informują o zwyrodnialcu, który w brutalny sposób zabija jeże. Całą sprawę odkryli mieszkańcy jednego z osiedli – znaleźli rozgniecione ciała jeży. Sprawca morduje je, zrzucając z dużej wysokości na betonowy dach niższego budynku. Cała sytuacja miała miejsce w tzw. galeriowcu przy al. Powstańców Śląskich. 

W ciągu niecałych dwóch tygodni, zwyrodnialec zabił aż cztery jeże. Cała sprawa trafiła do jednostki wrocławskiej Straży Miejskiej – Ekopatrolu, który zajmuje się potrzebującymi zwierzętami na terenie miasta. Funkcjonariusze Ekostraży przekazali także sprawę Policji, która zajmuje się schwytaniem sprawcy. 

– Znamy różne przypadki złego traktowania zwierząt, ale z takim okrucieństwem spotkaliśmy się po raz pierwszy. Tym bardziej że jeże przecież nikomu nie przeszkadzają, nie robią szkód – mówi Magdalena Krej, inspektor ochrony zwierząt wrocławskiej Ekostraży.

Wrocław: sprawa mordercy zwierząt trafiła na Policję

Sprawą zajmuje się obecnie Policja we Wrocławiu. Funkcjonariusze i wolontariusze proszą także o pomoc w złapaniu zwyrodnialca. Jeśli macie jakiekolwiek informacje na temat sprawy – skontaktuj się z najbliższą jednostką Policji lub Ekostrażą. 

Mieszkańcy miasta Wrocław wyznaczyli 1500 złotych nagrody za wskazanie sprawcy. 

Udostępnij dalej, siła internetu jest naprawdę wielka. Razem może się nam udać, schwytać sprawcę. 

Wrocław
Wrocław: jeden z zabitych brutalnie jeży

Zobacz także:

  1. Francja brutalnie zabija zwierzęta w imię rozrywki. Nie wiedziałeś? Będziesz w szoku
  2. Ty robisz wszystko, żeby być pięknym. Przez Ciebie giną miliony niewinnych zwierząt
  3. Śpisz z psem w łóżku? To zdrowe! Oto dowody