wścieklizna
Angry Cat Anger Animal Feline Feuler

Wścieklizna jest bardzo niebezpieczną chorobą nie tylko dla naszych pupili, ale także i dla nas. Właśnie dlatego w wielu krajach, w tym w Polsce, właściciele psów mają obowiązek szczepić swoich czworonożnych przyjaciół co roku, a kary są surowe.

Wścieklizna jest chorobą zaraźliwą. Jak się przed nią uchronić i jakie są jej objawy? Ten mężczyzna nie wiedział, a kosztem tej niewiedzy było jego własne życie. Nie uwierzycie jak to się stało.

Wścieklizna zabiła mężczyznę. Umierał w męczarniach

Wakacje są dla nas relaksem, ucieczką od domowych obowiązków, problemów, czy stresu w pracy. Momentem gdzie możemy zostawić wszystko w swoim mieście i odciąć się od tego, co nas na co dzień martwi lub trapi. Ten mężczyzna również chciał odpocząć, postanowił wybrać się więc do Maroko, jednak nie spodziewał się jak tragiczne skutki może mieć jego wyprawa.

Mężczyzna podczas wakacji na swojej drodze spotkał kota. Niestety ten czworonóg nie był do niego przyjaźnie nastawiony i podczas ich kontaktu, kot ugryzł Brytyjczyka. Mężczyzna wrócił do swojego kraju, niczego nie przeczuwając. Czuł się jednak bardzo źle, nie znał jednak początkowo, powodu swojego samopoczucia. Okazało się, że kot był nosicielem wścieklizny i zaraził nią również turystę, który następnie po odkryciu przyczyny, zmarł w okropnych męczarniach. Czy mógł się przed tym uchronić?